Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravíčko,
opravdu jsem hledal na googlu i zdejším vyhledávači, ale nemůžu o tom najít ani slovo, ale nezdá se mi, že by TO neexistovalo. Hledám indikátor, který by mi v Ninjovi zakreslil linku, která by zobrazovala Low a High dne (nebo ještě lépe za poslední dva obchodní dny). Zatím to dělám ručně a linku si zakreslím (Horizontal line). Ono bych to tak mohl dělat vždy, ale pokud by existovalo něco a dalo se to uložit do templates, tak by to nebylo k zahození :-)

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravíčko,
stala se mi taková hloupá chyba, v Instrument Manageru jsem si přidával kontraktní měsíce a chtěl jsem smazat nějaký uložený, který nepoužívám, abych tam toho neměl "nalevo" moc, ale omylem jsem klikl na "delete" tlačítko napravo a smazal jsem si trh ES, nevíte jak ho tam vrátit? Díky moc za jakoukoliv radu :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, potreboval bych poradit propojil jsem Ninju trader s interactive Brokers sviti normalne zelena ikonka jako ze je to propojene ale kdyz kliknu na File - New - Chart vyhledam si treba Nok nebo Cetv a pak kdyz to chci zobrazit tak se zobrazi prazdnej graf zkousel jsem nastavit dny nic to nedela furt stejnej prazdnej graf taky jsem schvalne klikl na Show data box je tam nadpis Panel 1 ale nejsou tam zadne cisla ze by bylo neco spatne nastavene kdyz se nic nezobrazuje? hledam nejaky info co delam blbe uz asi 2 dny a dochazi mi trpelivost rad bych s Ninjou pracoval. Mam ucets TWS zadny problem ale chci to zobrazit v Ninje prosim help

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zni to jako stejnej problem co jsem mel pred
> tydnem, info zde
> www.financnik.cz/forum/read.php?23,163488,2
> 47850#msg-247850
>
> Vyresil jsem to preinstalaci, ale byt tebou bych
> nejdriv zkusil jiny symboly nez exoticky NOK a
> podobne, vyzkousej nejdriv ES, NQ a nebo neco
> normalniho, abys mel jistotu ze to neni tim.


Dikes ale timto to nejspis nebude.. sice sviti zelena ale nenactou se data zadna cisla je to mrtve a tak.. Zejtra to nejak graficky zpracuji a pridam to sem, mozna mam preci nekde neco blbe nastavene..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...