Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

robsol Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nevíte prosím někdo jak upravit nastavení filtru
> account v Control centru aby si to následně NT7
> pamatoval?
>
> Vždy když nastavím přes check box co chci vidět
> tak to funguje přesně do dalšího spuštění Ninja a
> zase je tam vše.
>
> Docela by mi vyhovovalo kdybych mohl i přímo
> odebrat již nefunkční demo accounty atd.

Pokud by to někomu pomohlo tak přikládám návod od supportu NT:

• Shutdown NinjaTrader and Go to the Start Menu
• Select My Documents--> NinjaTrader 7--> DB--> NinjaTrader.SDF.
• Right click on NinjaTrader.SDF and select "Rename." *Name it "OLDNinjaTrader.SDF."
• Then restart the software and NinjaTrader will create a fresh database file to use
• As mentioned unfortunately the following items stored in the old database will be lost – ATM Strategy templates, Session templates, Instrument Lists / Custom Instruments and historical trade execution data


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
rád bych požádal o radu či vysvětlení.
Obchoduji běžně US indexy TF, NQ, ES bez problémů.
Nemohu se dostat na YM. Respektive, trh mi běží do konce časového limitu (např. u tf 5 min mi trh běží do okamžiku, kdy mi vypršel čas 5 min a vše se zastaví na 0). Nelze nastavit příkazy.

Můj broker je AMP, Platforma NT 7, Zen- Fire,

Kde mám hledat chybu? Je to chyba v nastavení NT7?

Děkuji

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

robsol:

tohle asi nikde neseženete, protože dopředu znát budoucnost nejde..pokud by mělo jít o predikci, tak by v každé sekundě existovalo xyz možností, kde by CCI mohlo skončit, tudíž je to opět nesmysl..

příklad: trh se vyvíjí nějak konstantně, pak by predikce mohla fungovat i docela dobře, ale co když zrovna na vaší vstupní úsečce trh 10 sekund před close prudce otočí a vystřelí na opačnou stranu?

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to michal-administrator

asi jsem to špatně vysvětlil. zkusím to lépe.

sleduji range bar, který má konstantní velikost. Zajímá mě buď jeho high close nebo low close predikce na CCI. V určitý moment je již jasné kde range bar přesně uzavře (na toto již mám napsaný funkční indikátor na price grafu). a přesně na tyto dva predikované body (range bar může skončit jak long tak samozřejmě short) chci být upozorněn na CCI ještě před finálním close konkrétního posledního range bar.

a proč to chci?

chci předvídat zda se na close vykreslovaného baru již utvoří můj sledovaný pattern na CCI nebo nikoliv (někdy nemusí splnit přesně mé podmínky, ale to bez této vizualizace nedokáži jen okem odhadnout). Umožní mi to vstupovat do patternu v zásadě o jeden range bar dříve což jak jsme zjistil může být mnohdy dost výhoda i směrem k velikosti použitého SL)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...