Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím zkušenější uživatele o jednu technickou radu s připojením.
V lokalitě kde bydlím je problém se stabilitou wifi internetu. Proto jsem hledal nějaké záložní řešení pro případ nouze.
Bohužel jediné možné řešení je udělat hotspot z mobilního telefonu s EDGE tzn. 2G spojením.

Myslíte si, že to pro provoz NT7 bude reálně stačit? Naměřené technické parametry:

PING: 247
Download: 21,4 kB/S
Upload: 9,6 kB/S

díky všem za názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj všichni
použivam indikator Eds -Level2-v2,0 a mam problem v tom že před koncem obchodniho měsice když všichni přejdou na další měsíc tak se my indikátor nezobrazuje .Na starem měsici ktery ten den končí bez problemu na novém ani za boha ,použivam stejný template ,stejné nastavení .Pomozte diky dave

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim všechny prosim o pomoc mám nový notebook HP 64bitový , Windows 7 Professional a nainstalovala jsem si TWS a Ninja Trader 7 , účet mám u IB, TWS se spojí s IB data se objeví a pak otevřu Ninja Trader kde jsem si dle návodu navolila připojení na data od IB a objeví se následující okno na starém notesu to stále šlape, nevim co s tím můžete mi prosím někdo poradit?

26381

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery, chtěl bych poprosit o radu ty, kteří mají zkušenosti s TWS a NinjaTraderem. Obchoduji krátce u IB prostřednictvím TWS a NinjaTraderu a od včerejška se mi začala se mi z ničeho nic objevovat hláška při exekuci viz. obrázek. Když zadám v NT příkaz, objeví se tato hláška, v NT nedojde exekuci a v TWS se zobrazí pouze příkaz, který musím potvrdit tlačítkem "Transmit" aby došlo nákupu/prodeji. Můžete mi prosím poradit? Děkuji. Johnik

26418

Link to comment
Sdílet pomocí služby

johnik: Jak píše goldkey, nastav si tam buď větší částky nebo tam dej nulu, což znamená ignorovat. Najdeš to viz přiložený obrázek. Záleží jakou verzi TWS používáš a jak to máš ponastavované, takže přes buď přes menu Edit / Global Configuration nebo kliknutím na ikonku Configure si otevřeš okno, rozklikneš si co je potřeba a nastavíš. Snad to najdeš. Když si najedeš myší na ikonku s otazníkem u jednotlivých parametrů, tak se dozvíš další detaily.

26421

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sage, opravdu děkuji moooc za pomoc, už to opět funguje jako před tím, jen při exekuci se mě to ptá zda opravdu chci daný příkaz vyplnit (už je to ale ve formě okna na monitoru) Musím to odklikat a tak dochází ke zpoždění plnění a tedy ke skluzu. A jestě mě vyskakuje tato hláška - viz. foto. Jak to udělat, aby byl příkaz odeslán z NT přímo na burzu bez jakýchkoliv dodatečných potvrzovacích dotazů? johnik

26429

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...