Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

ahojte,
přeinstaloval jsem novou verzi NT a zmizely mi z nabídky všechny přidané indikátory. Pokud se mrknu na: Tools/Edit Ninja Script/Indicator, tak tam všechny jsou (AutoRetracement, Gom indikátory nebo dValueArea)
Zkusil jsem znovu přeinstalovat a teď jsem znova reinstaloval předchozí verzi, ale problém přetrvává, máte někdo zkušenost?
Díky
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to robsol
zkusil jsem AutoRetracement a dValueArea, v obou případech to hází chybu CS006, po kliku na ni mi to hodí:

Unfortunately we do not have NinjaScript context based Help information on this specific error code. You can check the Microsoft MSDN site section on error codes for futher information.

takže to vypadá, že mám spíš chybu ve Windowsech.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zni to jako stejnej problem co jsem mel pred
> tydnem, info zde
> www.financnik.cz/forum/read.php?23,163488,2
> 47850#msg-247850
>
> Vyresil jsem to preinstalaci, ale byt tebou bych
> nejdriv zkusil jiny symboly nez exoticky NOK a
> podobne, vyzkousej nejdriv ES, NQ a nebo neco
> normalniho, abys mel jistotu ze to neni tim.

Tak jsem na to prisel pres podporu NINJA TRADER a normalne se to rozjelo. Kdo ma podobny problem postupujte podle tohoto navodu: Nemusi to byt primo SPY je to jen priklad, aby jste vedeli jak postupovat, takze si tam zadate svoje symboly :)

Here are the written and video instructions on how to add an instrument from TWS, this uses SPY as an example.
screencast.com/t/ShiCvNgeg4r
Enter the instrument in TWS, e.g. SPY

Right click the instrument in TWS select Contract Info -> Details -> The Interactive Brokers symbol website will open.

Take note of the BOLD exchange in the list, e.g. ARCA

Open the NinjaTrader Control Center

Tools -> Instrument Manager

Search for the instrument to make sure that it is not part of the list or the name is not taken.

Press 'New'

Fill in the Master Instrument with the instrument label, e.g. SPY

In the exchanges menu, check 'Default' and check the exchange that was BOLD on the IB website (ARCA).

On the 'Misc' tab, scroll to the Interactive Brokers field under the Symbol Map section. Set this field to the same symbol it is in TWS.

Press 'OK'

Use the '

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim mám na novém notesu nainstalovanou platformu NT 7 účet u IB všechno šlape jak má jen při obchodování z grafu na Chart trader poličko Account je slepé je tam jen Sim účet nepustí mě na živé obchodování musí se něco zakliknout v nastavení jenže já netuším co a kde poradi mi někdo dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o pomoc. Možnám má (měl) stejný prolbém jako já. Už cca 3 dny se nemohu připojit k Zen-fi datům. Psal jsme na support. Vyčetl jsem, že měli (mají) tehcnický problém. Je na tom někdo podobně. Zkokušel jsem už ledasco, odinstalovat, přeinstalovat, vytvořit nové spojení a nic. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim mám na novém notesu nainstalovanou platformu NT 7 účet u IB všechno šlape jak má jen při obchodování z grafu na Chart trader poličko Account je slepé je tam jen Sim účet nepustí mě na živé obchodování musí se něco zakliknout v nastavení jenže já netuším co a kde poradi mi někdo dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim Hugos moc děkuji za radu všechno šlape jak má jen při obchodování z grafu na Chart trader poličko Account je slepé je tam jen Sim účet nepustí mě na živé obchodování musí se něco zakliknout v nastavení jenže já netuším co a kde poradi mi někdo dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...