Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Swingové obchody - US stocks


tom_swing

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já mám teď vcelku pohodové dny, hlavně ve znamení posouvání SL u "winners". No a šel jsem dnes short THC, abych posílil svůj "hedging".
Mimochodem, hezký pohyb vzhůru na základě svých hospodářských výsledků udělal dnes EBAY. Já ho teda nevzal, ale pokud někdo na rozdíl ode mě obchoduje na základě "earnings" a nezaváhal, mohl mít hezký obchod...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak koukám, že nakonec byl dnes i jeden PT. Jde o GCA, viz obrázek. Screen jsem si udělal na začátku seance, PT (8,49) byl dosažen později (jak vidno, SL už byl dnes přitažený do zisku). Zisk 14,57%. Ten PT jsem tam měl fixně od vstupu do obchodu. Byl to takový můj typický obchod, který dobře ilustruje moji strategii. Trh se rozjel do trendu a udělal korekci, na níž jsem naskočil. Prostě klasika :)

19329

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak i AUQ potěšil, PT dosažen :)

Jsem teď dost opatrný, zase mám pocit, jako by hlavní indexy "hledaly směr"...

Nicméně měl bych jeden long tip, a to COF. Sám jsem ho vzal v pátek. Sice není bůhvíjak přeprodaný, ale zato má dobrá fundamentální čísla (velmi nízké P/E a zároveň mezikvartální EPS přes 30%) a hezky se drží i dnes během všeobecné prodejní horečky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na AAPL jedině koupit nějakou levnou OTM opci, ale řekl bych, že na to je pozdě, protože už dneska budou všechny nesmyslně drahé.

Jinak můj osobní pocit je, že výsledky budou dobré, ale nijak oslnivé a žádný dramatický skok se konat nebude. Každopádně jsem si to vyzkoušel u GOOG a dokud nebudu mít čas se tomu nějak systematicky věnovat a připravit si na to nějaký robustní plán, tak tyhle věci obchodovat nebudu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...