Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky


To Ackin:

jedu na WIN7 pro, Java 8 update 40, Sierra 1307. TWS nedávno přeinstalovaná.
Zkusím vše povypínat jak výše uvádí petronelo. Snad to pomůže a dám vědět.

Je to k zbláznění, místo soustředění na exekuce dle plánu se zabývat takouhle tech. zoufalostí :-(.

Díky za reakce.

greg
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ešte sa vrátim so svojim dotazom, vedeli by ste mi niekto prosím poradiť čo presne si musím zaplatiť resp. aktivovať u Sierra Chart aby som sprovoznil ich live data pre NQ trh?

Zaujima ma len tento jeden trh a nepotrebujem ho ani prepájať s IB, žiadne exekuce cez SC nemám v pláne takže može bežať nezávisle na TWS. Čiste potrebujem iba live NQ data.

Nejak sa v tom neviem vyznať čo si presne zaplatiť.
Ďakujem za rady!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


To michal84:

1) registrace u SC
2) koupit Usage Time ( 1 až 18 months) od 34 USD / měsíc, pokud chceš service pack 5
3) koupit Sierra Chart Real-Time and Historical Exchange Data Feed (pokud chceš ticková data) 35 USD
4) zaplatit (aktivovat) Exchanges Fee (Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) for nonprofessional Trading accounts ) za 3,25 USD

Já to jedu spolu s IB tak nevím, jestli tam není něco jiného za podmínky, když to nebudeš párovat s brokerem.

greg
Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Greg:

ďakujem za odpoveď, tak je to tak ako som si myslel :)
akurát ešte jedna otázka, bod 2, toto musím platiť vždy aj keď nechcem pripájať účet k IB je to tak?

Ohladne dat, čo som pochopil zo stránok SC tak poplatok za data Full CME Group za 3,25USD - musím mať účet "spárovaný" napr práve s IB alebo je to myslené aj tak že musím cez nich obchodovať? Mám na mysli zadávanie príkazov ... alebo stačí mať iba spárovaný účet? Pretože moc nechápem zmysel, iba že by som si to špatne vykladal :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Po třech letech jsem si znovu aktivoval Sierra Chart. Zaplatil jsem si servisní balíček 3 a chci používat Data Feed od IB, tak jako před tím. Stále mi to ale ukazuje Not Connected.
V Data/Trade Service Setings mi to píše: Interactive Brokers (Not enabled on package) trading.
Přitom u balíčku 3 mají: External Supported Services - Interactive Brokers Trading service.
Poradí mi někdo, prosím, v čem je problém?
Děkuji
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj, chystáme se zakoupit on-line kurz FIMS A-Z: Profesionální daytrading orderflow. Všechno je v něm vysvětlováno v platformě Sierra Chart. Já v současné době obchoduji přes IB, takže mám nadotovaný účet na IB. Mám tyto dotazy:
1) Pokud budu chtít Sierra Chart pouze pro účely studia a testování, postačí mi zakoupit Sierra chart, package 5. A nemusím již kupovat žádná data, jelikož data si mohu natáhnout do SC z IB?
2) Pro ostré obchodování dle systému FIMS (takže tedy budu využívat orderflow), postačí mi data, které získám do SC napojením na IB?
Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jack: díky.

Když jsem teď koukal na ceny za sierra Chart, tak jsem tedy došel k tomuto:
Sierra Chart - package5 - 36USD/měsíc
Sierra Chart Data Feed - 35 USD/měsíc
Cost for real time futures data with Market Depth - 15,75 USD/měsíc

Mám dotaz, když se obchoduje dle FIMS, jaké indexy doporučuje Finančník obchodovat? Musím mít zaplacená data pro full CME Group nebo stačí jen pro vybrané burzy? Pro které? A musím mít ten Market Depth?

Díky.
Kamil

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všetkých a prosím o pomoc. Neviem a pravdepodobne nechápem súvislosti, ako mám prepojiť SC s IB. Prečítal som celé vlákno a zistil som že v IB musím nastaviť nejaké API, neviem čo to je a kde to je.

Mám urobený účet v IB aj nafundovaný, aj SC mám package 5 a zaplatené SC dáta a SC mi vypisuje že IB neodpovedá, ani sa nečudujem lebo som v IB ešte nič nenastavoval a už tri dni sa trápim.

Prosím o nejaký stručný postup čo a kde mám nastaviť, na finančníkovi čo som pozeral návody tak sú na nastavenie grafov ale nie na toto prepojenie alebo som to prehliadol. Ďakujem za akúkoľvek pomoc :S.

Roman
Levice

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem za rýchlu odpoveď, hneď som sa na to vrhol a lámem si nad tým hlavu ale zatiaľ prehrávam. Tie tabuľky v nastaveniach vyzerajú už trochu inak a nejako som to nastavil a stále sa mi to skúša pripojiť ale neúspešne, ak to chápem sa ma to pýta, či v IB mám povolené pre socked clients ale to mám zaškrtnuté, nemáte nejaký nápad? Urobil som nejaké screenshoty . Ďakujem za pomoc. Roman.

42980

42981

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To vypadá dobře.
Sám bych v takovém případě zkusil v tom API nastavení IB zaškrtnout i "Enable DDE clients", ale jinak to mám v zásadě stejné. Pak určitě vše restartovat atd.
Pokud to nepomůže, tak bych vyzkoušel jinou verzi IB. Osobně mám 952 a s tou vše funguje.
Bohužel v tom propojení hrají roli tři věci - SC, IB a Java. Už jsem se setkal s tím, že na některých počítačích si prostě ty tři věci nějak nesedly a bylo třeba je přeinstalovat. V SC podle mého názoru problém nebude.
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všetkých, tak už mi to ide, nemal som tam v TWS zadanú IP adresu a ešte pár ďalších vecí, (ani Javu som zistil, že nemám), s pomocou kamaráta sme prelúskali setup instructions v Sierre - www.sierrachart.com/index.php?page=doc/InteractiveBrokers.php#SetupInstructions.
Teraz pracujem na grafoch a ovládaní príkazov a mám pár otázok ale tie dám do príslušného vlákna.
Ďakujem za pomoc, majte sa.
Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...