Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

již delší dobu backtestuji, používám Sierru a data mám od IB. Trénuji ES, YM a NQ. Když jsem přecházela na nové období tedy ES-201409-GLOBEX, YM-201409-ECBOT a NQ-201409-GLOBEX zobrazí se mi data v grafech jen pro trh ES. YM pouze hlásí WAITING TO DOWNLOAD HISTORICAL DATA...ale nic se neděje a NQ hlásí DOWNLOADING HISTORICAL DATA.BARS MAY NOT APPEAR UNTIL COMPLETE a opět se nic neděje. API u TWS mám nastavené správně, data pro ES přichází ale doopravdy vůbec netuším proč nepřichází pro YM a NQ. Máte s tím někdo zkušenost? Můžete poradit?

Děkuji D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

DanielaN:

Z toho jak to popisuješ se to obyčejně tváří jako, že to data stahuje. Občas to může trvat déle. V Global setting->Data si můžeš nastavit kolik chceš aby ti to stahovalo historickýho období. Zkus tam nastavit méně.

Případně se podívej do Service Logu, zda-li to nepíše nějakou konkrétní chybu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 months later...

Ahojte, mám problém spojazdniť SCH s dátami IB. IB som si založil konto ktoré mi schválili a mám aj prenesené peniaze na účet. Na prepojení API som sa riadil podla návodu na sierre a všetko som prekontroloval, no napriek tomu sa mi sierra nechce pripojiť. Stále mi hlási iba aby som si predplatil dáta zo stránky sierry ale IB by mi malo tieto dáta poskytnúť automaticky. A aj pri výbere global setings = Data/trade service Setting mi pri service: vypisuje interactive brokers (not enabled on package). A aj všetky možnosti na výber dát, mi píše "(not enabled on package)" Neviem si s tým rady. hladal som ten problém tu na fóre ale nejako som to nenašiel. Ďakujem vám za akú kolvek radu. rodix

30717

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, nevie mi niekto poradiť, ak mi pri výbere global settings = data/trade service setting, vo výbere "service:" píše interactive brokers (not enabled on package) a nechce mi stiahnuť dáta z IB, napriek tomu že som všetko nastavil aj API v TWS s SCH podľa návodu ?

30718

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 months later...

to Futuray
Díky za radu. Zaškrtnuté jsem to měl, ale stejně mě to po zadání příkazu hodilo do TWS a chtělo potvrdit Transmit. Druhý den jsem sedl k pc, že to musím nějak pořešit, zkusil jsem vstup (aniž bych něco v nastavení měnil) a najednou jsem v pozici. Teď to šlape vpoho, tak jak má. Touha je zázrak!!! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...