Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

Zdravim Vás.

Chcel by som vas poprosit o radu.Mam fundovany ucet u IB naistalovanu sierru Balicek 5 zaplatene data pre obchodovanie order flow,myslim si ze asi aj vsetko dobre nastavene,pouzivam 2 monitory na hlavnom mi ide vsetko ako ma ale ked som pridal Instance na druhy monitor nemam tam napojene tickove data od Sierry chyba mi tam to pismenko M,takze pocitam ze tam idu data iba od IB.Neviem niekto kde bude problem?Uz som skusil co som vedel nastavil vsetko podla navodu na sierre a stale to nefunguje.Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník

Ivan100: Jedná se opravdu jen o druhý monitor u jednoho PC a ne například druhý notebook, na kterém máš také puštěnou Sierru? To je jediné, co mě napadlo, protože mám také puštěnou Sierru na 2 monitorech a s tímto jsem nikdy neměl problém. Za druhé připojené zařízení (což by v tomto případě další pc byl, předpokládám) se platí další poplatek.

pozn. Co se stane, když přetáhneš okno z hlavního monitoru (kde svítí ) na vedlejší? Nedokážu si představit, že najednou zmizí..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

study.Mám 2 monitory na jednom pocitaci ale neviem ci nie je problem ze jeden je 24 a druhy 27 velkost a ked otvorim sierru s grafmi,nie je problem ju pretiahnut na druhy monitor ale iba celu,takze ked otvorim druhy chart book s grafmi vzdy mi ide iba jeden chart book,preto som to musel riesit cez instance,tam to viem vsetko nastavit na nove grafy ale tam uz nemam to M ze je to pripojene cez sierru ale ked pozeram na cenu ukazuje rovnako ako na hlavnom grafe tak neviem ci je to ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník

Rozdílná velikost monitorů určitě nebude problém, sám používám 2 rozdílně velké monitory. A co takhle na "hlavním" monitoru otevřít Sierru, dat si ji fullscreen a naskládat si tam grafy které chceš. Ty grafy, co chceš na druhý monitor si pak "oddělíš od hlavního okna" pomocí "Window -> Detach/Attach window" - poté se dají přetáhnout na druhý monitor. Pokud budeš chtít zachovat zobrazení některých oken při přepínání mezi jednotlivými chartbooky, lze využít možnosti "Window always visible"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peter.Dakujem velmi pekne presne toto som potreboval ide to ako si napisal.A este by som mal jednu otazku ohladne numbers bars,mam vsetko nastavene presne podla vasho navodu,pred tym mi to fungovalo normlane ale asi posledny tyzden mam v numbers baroch podla mna vela modrych cisel a su aj tam kde by asi nemali byt hlavne ked su 3-ciferne cisla a celkovo sa mi zda ze tie numbers bary inak vykresluje ako ked som to nastavil prvy krat.neviete prosim poradit ci je to normalne alebo bude asi chyba?Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

11 minutes ago, ivan100 said:

Peter.Dakujem velmi pekne presne toto som potreboval ide to ako si napisal.A este by som mal jednu otazku ohladne numbers bars,mam vsetko nastavene presne podla vasho navodu,pred tym mi to fungovalo normlane ale asi posledny tyzden mam v numbers baroch podla mna vela modrych cisel a su aj tam kde by asi nemali byt hlavne ked su 3-ciferne cisla a celkovo sa mi zda ze tie numbers bary inak vykresluje ako ked som to nastavil prvy krat.neviete prosim poradit ci je to normalne alebo bude asi chyba?Dakujem

To vypadá právě na situaci, kdy budete numbers bary vytvářet z IB dat. Ujistěte se, že na grafu s numbers bary máte [M]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den mohlby nekdo poradit s problemem ktery mam. Pri zadavani prodejniho/nakupniho prikazu v DOM v sierra chart at limitniho nebo primo market me pokazde IB zada o potvrzeni prikazu. Nemohu prijit na to kde mam co spatne nastaveno. Predem diky moc za pomoc. Prikladam foto    1973

sierra.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník

Dobrý den, tohle není potvrzování od IB, ale jen v SCH.

Deaktivace:

"Trade" -> "Open Trade Window for Chart" -> v tomto okně je takové tlačítko s písmenem "M" a tam odškrtnete něco jako "trade order confirmations enabled" (nejsem u pc se SCH, takže přesnou formulaci nevím..)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...