Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych s někým vyměnit zkušenost s platformou GS trader standard.Obchoduji intradenně. V poslední době se mi stává, že v 16.22 našeho času se mi vypnou všechny zadané pokyny- SM nebo LIMIT. Pokud jsem tuto dobu v trhu/např dnes ER buy/ tak se mi trh vypne/sell/. Takže jsem venku a nemůžu si vybírat. Již se mi to stalo několikrát. Broker mi řekl, že to u nich není, že je to v Chicagu. Může mi s tím prosím někdo poradit? Stává se to také u jin ých obchodních platforem? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc pokud to bude zlobit tak zkusím SR.Zajimavé je že to dělá přesně v 16:22:00- mám čas řízený satelitem. Robcz jestli budete tak laskavý dejte zítra nákupní příkaz pod cenový graf tak aby se nákup neprovedl a mrkněte v 16.22 jestli vás to vyhodí nebo ne. Poté mě informujte. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Antivir jsem oddělal a v podstatě nic nemám nainstalované a opět se teď vypnuly v 16.22 veškeré zadané příkazy .Posílal jsem mail Kuzelovi a obratem mi ho poslal nějaký robot s vyhodnocením jako spam. Tím pádem nemůžu do global futures vůbec mailovat. Mají tu komunikaci nějakou divnou. Jak s Kuzelem komunikujete Vy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

drive telefonicky, nebo skype..nyni pouze dopisni formou. poslal bych ti mejlem kontakt na nej,ale ted nejsou v profilech zobrazovany. tak nevim,jak na to. tady do diskuse se to prece jen nesmi. jinak ja pouzivam active virus shield a bez problemu. i dnes jsem to zkousel. zkus si projet nastaveni firewallu,taky aktualizovat antivirovou databazi, preinstalovat chart-software.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
i já se učím intradenně obchodovat pomocí platformy GTS, ale jsem teprve na začátku. S panem Kuzelem občas komunikuji přes mejl a je to celkem bez problémů. Odpovídá poměrně stroze, ale relativně rychle.
Vzhledem k tomu, že angličtinu ovládám zatím poměrně málo, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte k dispozici český manuál k této platformě nebo k SR, hodně by mi to pomohlo. Jinak se tím budu muset prokousat sám :-((.

Pěkný zbytek večera
Olin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den!
Tak jsem přeinstaloval kompletně celý PC -mám tu jen obchodní platformu a právě nyní opět se vypnuly veškeré příkazy. Už mě z toho bolí hlava. Nemůže to být připojením k internetu? Mám wifi 1000Mb/s. To by mě zajímalo co nebo kdo mi vypíná všechny příkazy. Vůbec se mi to nelíbí a nevím si rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wifi 1000mb/s?? uf,to bych si pral mit doma :-). ja mel doma i pres cdma modem pripojeni..(sileny ping) a nemel jsem az tak velke prodlevy v odesilani prikazu a uz vubec mi nemizely. opravdu netusim cim to mohlo byt a rekl bych,ze ani Kuzel hned tak neporadi. Urcite bych se zkusil obratit na technickou podporu jak u GF,tak i u vyrobce softwaru. aspon to zkusis vyresit hned u zdroje. samozrejmosti je komunikace v anglictine,kdyby byl problem,pokusim se pomoci.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám trošku jiný problém a sice ten, že se mi pro změnu automaticky zapíná nějaká "strategie", kterou nejsem schopen trvale vypnout. Automaticky se zapne, já ji zastavím a následně smažu, aby se mi po čase (druhý den) zase sama spustila. Už jsem z toho jelen a Kuzel asi fakt nepomůže. Můžete někdo poradit?

Díky
Olin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Strategie se mi vůbec nezobrazují, takže neporadím.Můj problém nyní řeším z techniky.Nějak se mi vždy na začátku obchodování aktivuje time alert nastaven na 16:22, který ovšem nikdo nenastavil. Při uzavření platformy se všechny příkazy zruší a tento alert je tam další den znovu,. Tak uvidím zítra co s tím technici udělají.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...