Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,jsem novacek jeste mam spoustu casu na obchodovani zive,jen se informuji predbezne abych v tom vsem mel jasno,proto ani nechci vypisovat ani nikoho osobne kontaktovat.pouze si ujasnuji princi.Tedy kdyz chci zacit do budoucna obchodovat elektronicke trhy docetl jsem se, ze je dobra platforma strategy runner,tim abych vubec zacal musim se prihlasit u nejakeho broukerskeho domu,nebo nejake spolecnosti.Nekde jsem se zase docet ze zminena platforma je dobra a ze napojeni pres ni je mozne napr u Global futures.Myslel jsem jak sem tak ruzne cetl ze platformy vam jsou prideleny podle toho u koho se prihlasite a jsou zadarmo.Tady ctu o nejakem mesicnim poplatku za uzivani platformy 50 $.Vysvetli me prosim nekdo jak to je??nebo jak do budoucna postupovat kdyz bych chtel obchodovat elektronicke trhy a jaka platforma je tedy dobra,jestli vzdy budu muset za ni platit a jaka spolecnost je na elektronicke trhy dobr?jestli ta nize uvedena neba jsou jine lepsi.Budu vdecnej za kazdou vasi osobni zkusenost

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchoduji přes GF už rok. Platforma Strategy Runner je pro mě v pohodě. Neumí ale WCCI, jen CCI , takže kdo chce nebo obchoduje Woodiho bude zklamán .

Vždy je důležité co chcete obchodovat a jak to chcete obchodovat. Z textu usuzuji, že jste úplný nováček, tak doporučuji jít na základní kurz u Finančníků. Nebo alespoň si hodně přečíst , ať víte základ o čem to je .

Za platformu platím 50 USD měsíčně, někde se neplatí vůbec. Je otázkou, jaká je jakákoli obchodní platforma zdarma.

Berte to tak, že 50 USD je 2,27 USD na obchodní den nebo 5 ticků u miniER2 . :-) To fakt není moc.

Doporučuji si vykomunikovat, ať už s panem Kuželem, nebo jiným brokerem, zaslání demo platformy, kde si její fce můžete vyzkoušet zdarma, u Global Futures na reálných datech.

Rozhodnutí je již pak na vás.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny, plánuji otevření účtu u GF a rád bych věděl jakou máte zkušenost s převodem peněz nejen na jejich účet, ALE i zpět na váš účet. Je to bez problémů-rychlé a spolehlivé? Jak dlouho trvá převod do ČR? Existuje u GF pojíštění vkladů (pro případ krachu GF)? Máte ke svému účtu volný přístup nebo musíte žádat GF v případě převodu?
Platí se za vedení účtu, je zůstatek úročen atd.

Díky M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


pavelkmi:
GF je spolehlivá obchodní firma. Peníze máte v bance v Chicagu, kde platí zákony USA pro banky. Převod děláte pomocí standardních příkazů pro cizinu dle vaší banky. Zpět musíte peníze převést na ten samý účet, z kterého byly odeslány. Převod trvá asi 3 dny. Za vedení účtu se nic neplatí, úročení není, protože se nejedná o běžný účet. Platíte jen za převod peněz a to v obou směrech.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

No,to Ti můžu říci náhodou úplně přesně.GF používá banky dvě.Jednu si vybereš v případě že nechceš platit měsíčně 50 dol. za platformu SG a druhou v tom případě že chceš platit 50 dol. měsíčně a tam je myslím k dispozici platforma GST.Název první banky je GHCO a ta druhá ,sakra,nemůžu si vzpomenout.To je ,ale jedno,obě najdeš na stránkách GF.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

MAM ted jeste vetsi zmatek v tom vsem,jsem rozhodnut obchodovat do budoucna komodity pozicne el.trhy moje nejasnosti nastali kdyz jsem si stahnul Demo GST u Global Futures,nevim jestli je to tou demo verzi,ale zda se me ze je tam malo komodit na obchodovani,zaroven i testuji na historickych datech na Track n trade a tam je podstatne vice komodit pro el.thy nebo kombinovanych (combined)pokud to tedy dobre chapu to jsou trhy jak pro el.tak pitove obchodovani.Rekne me nekdo jak to je??Nebo kde u jake spolecnosti je mozne nejlepe obchodovat komodity pozicne na el trzich?Rad bych vyzkousel i jine platformy,ale jedna se me o to aby bylo mozno obchodovat vsechny dostupne komodity pro el.trhy.
Diky binyxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahojte vsetci,

Tu je moja skusenost s GF a ich rieseniami:

Nedavno som si u nich otvoril live ucet, podmienky boli support NinjaTrader-u, a nizky resp. prijatelny intradenny margin pre FDAX, ktory je u nich 2000 USD. Defaultne som sice dostal spominany Strategy Runner, ale zmena platformy prebehla velmi rychlo pomocou par emailov s panom Kuzelom a GF technikom. Ako clearing house mam RCG, takze data-feed mam PATSYSTEMS, ktore by som videl ako jedinu nevyhodu. Nie su uplne zle, ale nedaju sa porovnavat napr. so spominanym Zen-Fire. Obchodujem WCCI a koli porovnaniu dat mam dvoch Ninjov, jeden v SIM mode so Zen-Fire a druhy LIVE s PATS. Zen-fire data sa dokonale zhoduju s Woodieho generic charts ( talkslive.com/woodies/basic/viewdesktop.exe ), alebo aj napr. s E-Signal-om, takze tie mi sluzia ako referencne a LIVE Ninju pouzivam na zadanie prikazov... :) Je to sice trosku nemotorne, ale funguje to.

Hlavna nevyhoda PATS je, ze neposkytuju ziadne historicke data a kedze napr. WCCI potrebuje mat nejake data dozadu, aby sa indikator zacal spravne vykreslovat, je problem mat ten spravny graf hned od momentu spustenia platofomy. Pokial ale data nejaky cas bezia, WCCI indikator sa slusne podoba napr. s tym pohananym Zen-Fire. Pokial porovnavam napr. samotne ticky, su skoro rovnake, obcas nejaky trosku ubehne. Slippage na ER2 viac-menej ziadny, zaznamenal som mozno jeden tick na desat prikazov, co je podla mna velmi slusne.

Poplatky, ktore platim su 60 USD mesacne za Ninju a 5 USD za jeden RT, cim vyssi startovaci ucet tym nizsie poplatky, s panom Kuzelom sa da v pohode dohodnut. Komunikacia je celkovo velmi dobra, ako tu uz niekto spominal pan Kuzel reaguje takmer okamzite na email, da sa s nim komunikovat aj cez skype, pripadne telefon. Technicke dotazy sa daju riesit s GF technikmi cez mail, pripadne chat, pripadne mozno aj inak.

To by bolo tak vsetko, co ma teraz napadlo, celkovy verdikt: spokojnost... :)

Uspesny trading vsetkym,

Zdravi,

cosine




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ahojte,

-> Katka:

Oficialne stanovisko GF ku komisiam je:

Vklad nizsi nez $2,000 - $6.50 r/t
Vklad $2,000 - $5,000 - $6,00 r/t
Vklad $5,000 - $10.000 - $5.50 r/t
Vklad nad $10.000 - $5.00 r/t

V techto cenach je zahrnuto vse, vcetne exchange fees. Poplatky muzou byt na zadost klienta po nejake dobe snizeny, v pripade, ze budu mit moznost predlozit duvod. Ten je vzdy - jak jsem uz psal - frekvence obchodovani, pripadne reference a propagace nasi firmy. Snazime se poskytovat dokonaly servis, nejnizsi mozne marginy i nizke poplatky za trade. K tomu potrebujeme i Vasi pomoc.

---

Takze je to asi naozaj dost individualne. Ja robim BTW. asi 40-60 obchodov za mesiac.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-> Norbert888

Ak myslis zooming podla definicie v manuali tak ten je funkcny, resp. SIM / free mode Ninju nie je nijako funkcionalne obmedzeny oproti LIVE modu pokial viem.

---

Zoom In - You can create a zoom frame around a chart area you want to focus in on

1. Click on the Zoom In icon on the tool bar or select the "Zoom In" menu within the right mouse button click context menu
2. Click and hold down your left mouse button and draw a zoom frame region and release the left mouse button

Zoom Out - Each zoom in is remembered and you can undo (zoom out) each of them. Either click on the Zoom Out icon in the chart tool bar or select the "Zoom Out" menu within the right mouse button click context menu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...