Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

Ja mam iba forex a tam obchodujem podľa TA . Funguje to dobre , kym nepríde fundament. 3 pipy - podla toho kde - napr. na eurusd je vela, na gbpusd dobré a na gbpjpy vynikajuce. Pri každom systeme musiš jasne definovat vstupy, vystupy, stopky, profity, čas , velkost pozicie a individualne prihliadnut na ine pary, fundamenty, komodity a pod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Normálne 2 pip, pri správach samozrejme viac. Posudzujem to len podľa konkurencie, teda ak som spokojný s brokerom ktorý má 2 pip nebudem brať takého ktorý má 3. Ale ten s vyšším spreadom môže mať zase iné výhody, lepšiu platformu , lepšie plnenie pokynov. Napríklad nechcem oandu, hoci má najmenšie spready, ale jej platforma mi nevyhovuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím zkušenější tradery, již asi měsíc se snažím získat informace o FX trhu. Nedávno jsem započat i v hledání brokera. Bohožel má jyzyková vbavenost není taková abych mohl obchodovat v angličtině(nejde o samotné obchodování, ale o doplňující otázky před založením účtu a komunikaci s broakerem vůbec). Našel jsem pouze jen jednu českou spolěčnost která si neúčtuje poplatky a nemá sídlo spolěčnosti v Belize-Colosseum. Minimální účet je však 5000USD a Leverage jen 1:50. Nenáte nějakou spočnost která by poskytovala informace v češtině. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

Uz dlhsiu dobu sa zaoberam obchodovanim na Forexe, cez MT4 a fxpro.com. Uvazujem o zriadeni live uctu.


Preto sa chcem spytat ci ma niekto skusenosti s brokerom [bold]FxPro[/bold]. Zaujimaju ma veci:

- nastavenie stop lossu (min. pocet bodov)
- prevod profitu na moj ucet
- skryte poplatky
- rychlost dat
-"umele" upravy kurzov

Cital som rozne recenzie, je to take striedavo/oblacne, ale zas za vacsinu problemov si ludia mozu sami...

Ak ma niekto negativne/pozitivne skusenosti s brokerom FxPro (www.fxpro.com) nech napise.

Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U tohoto brokera mam otvoreny real ucet uz nieco cez 3 mesiace a zatial sama spokojnost...komunikacia okamzita pri akychkolvek problemoch stop loss sa nastavuje na 100 bodov od aktualnej pozicie, zisk je mozne prevadzat troma sposobmi: prevod pomocou kreditnej karty, pay pal, a bankovy prevod...odskusany mam prevod kreditkou peniaze boli na ucte behom dna-dvoch, skryte poplatky niesu ziadne, moj ping na fxpro.com bol priemerne 41ms cize rychlost a odozva pri otvarani pozicie okamzita...akurat maju jednu chybicku plavajuci spread pri obchodovani udalosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Patch Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobry den,
>
> Uz dlhsiu dobu sa zaoberam obchodovanim na Forexe,
> cez MT4 a fxpro.com. Uvazujem o zriadeni live
> uctu.
>
>
> Preto sa chcem spytat ci ma niekto skusenosti s
> brokerom FxPro. Zaujimaju ma veci:
>
> - nastavenie stop lossu (min. pocet bodov)
> - prevod profitu na moj ucet
> - skryte poplatky
> - rychlost dat
> -"umele" upravy kurzov
>
> Cital som rozne recenzie, je to take
> striedavo/oblacne, ale zas za vacsinu problemov si
> ludia mozu sami...
>
> Ak ma niekto negativne/pozitivne skusenosti s
> brokerom FxPro (www.fxpro.com) nech napise.
>
> Vdaka.

U tohoto brokera mam otvoreny real ucet uz nieco cez 3 mesiace a zatial sama spokojnost...komunikacia okamzita pri akychkolvek problemoch stop loss sa nastavuje na 100 bodov od aktualnej pozicie, zisk je mozne prevadzat troma sposobmi: prevod pomocou kreditnej karty, pay pal, a bankovy prevod...odskusany mam prevod kreditkou peniaze boli na ucte behom dna-dvoch, skryte poplatky niesu ziadne, moj ping na fxpro.com bol priemerne 41ms cize rychlost a odozva pri otvarani pozicie okamzita...akurat maju jednu chybicku plavajuci spread pri obchodovani udalosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nephilim Napsal:
-------------------------------------------------------
> U tohoto brokera mam otvoreny real ucet uz nieco
> cez 3 mesiace a zatial sama
> spokojnost...komunikacia okamzita pri akychkolvek
> problemoch stop loss sa nastavuje na 100 bodov od
> aktualnej pozicie, zisk je mozne prevadzat troma
> sposobmi: prevod pomocou kreditnej karty, pay pal,
> a bankovy prevod...odskusany mam prevod kreditkou
> peniaze boli na ucte behom dna-dvoch, skryte
> poplatky niesu ziadne, moj ping na fxpro.com bol
> priemerne 41ms cize rychlost a odozva pri otvarani
> pozicie okamzita...akurat maju jednu chybicku
> plavajuci spread pri obchodovani udalosti.

Mozes povedat s kolkymi lotmi obchodujes? Este by ma zaujimalo, ci sa pri otvoreni pozicie plati nejaky fixny poplatok, alebo nie. Zaregistroval si pri obchodovani pri vstupe na poziciu nejaky vyraznejsi pohyb v tvoj neprospech?

Ja som podozrievavy..., ale zase spolocnost sidli v europskej casti Cypru, ktora je clenom EU, tak hadam ide o solidnu spolocnost. Naviac mali aj reklamy na BBC aj na CNN...

Niekto iny, kto ma dobre/zle skusenosti s brokerom FxPro?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...