Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...
  • 4 týdny později...

Dobrý den,
potřeboval bych radu. Zasekl jsem se na zdánlivé blbosti.
V TSIMU jsou navolena tlačítka BUY a SELL. To znamená pokud jsem si naeditoval talčítko BUY market/SELL market, tak BUY použiji v momntě, kdy chci vstoupit do dlouhé pozice (long) a SELL market v momentě, kdy chci tuto pozici uzavřít a naopak, pokud chci vstoupit do krátké pozice použiji nadefinované tlačítko SELL market a pro uzavření pozice použiji BUY market?

Jaký je rozdíl v tom pokud budu používat takto nadefinované podmínky tlačítko BUY/SELL např. s druhem příkazu MARKET nebo STOP a talčítko nadefinované BUY ASK nebo SELL BID? Je v tom nějaký zasadní rozdíl, proč používat jednu, či druhou volbu v nastavení?

Předem děkuji za info.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkousim TSim a v rezimu Simulate jsem zadal "Lmt Buy" sugnal za 1268.75 - Fill price je ale 1268.5. Jak je toto mozne kdyz jsem zadal limit prikaz? Neni to zpusobeno zpozdenim ktere se nastavuje pro Simulate mod v nastaveni?

Muze se mi toto stat i v realu, ze se LMT fillne jinde - doted sem si myslel ze ne...

Diky

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl jsem dnes zkusit TSim+, ale nedaří se mi ho rozchodit. Stáhnul jsem si verzi 2.4.0. Program se tváří jako připojený na TWS, ale nenaskakují mi žádné ceny. BT se v pohodě připojí takže v API by problém být neměl. Nesetkal jste se někdo s tímhle problémem?

Děkuji
Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...