Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mohl by mi prosím někdo poradit, jak stáhnout tsim+? Když to stahuju z jejich stránek, tak mě to hodí na odkaz, kde mám zadat svůj mail. Po doručení mailu na mou adresu a kliknutí na odkaz v něm, mi to napíše, že děkují za odebírání informačních mailů a ať se vrátím na www.tradingsimulation.com. Tam je na výběr download 4 software. Který z nich mám stáhnout? Ani jeden z nich totiž nevypadá jako tsim+. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja dneska chtel vstoupit do real obchodu, zadal jsem nakup - ten se vykonal a asi za pul hodiny jsem zjistil ze sem neprepl ze simulace na live... nastesti to porad bylo na puvodni urovni tak jsem to udelal naostro... nakonec ztrata za den 70$, ale to system dava casto (mohlo to bejt horsi co tak koukam na ESko - slo 600$ proti me)...

takze na to pozor.

Jinak si ten program chvalim...

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petre,

Samozrejme mam SL vhodny pro muj obchodni system a tan je dostatecne maly. Tech 600$ proti me jsem myslel jako moznost nejake "havarie" - napriklad kdybych omylem SL zrusil (tuto ikonu u radku jsem si radsi v TSIM vypnul).

Pozice se snazim prubezne kontrolovat v TWS, nez ziskam uplnou duveru v ostatni SW.

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při kliknutí na odkaz v mailu se dostanu na stránku s downloadem, kde můžu stáhnout: Stock trading software - www.saxobank.com Trading software - www.tradingsolutions.com Forex trading software - www.gftforex.com Emini direct futures - www.eminidirect.com. Myslím, že ani jeden z toho není tsimlite nebo tsim+. Dole je ještě napsáno, "New users visit the Download page to get your copy", to mě ale hodí opět na zadání mailu s heslem, kam mi pošlou link pro stáhnutí. Je to pořád dokola.

1567

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
obchoduji zatím v simulator mode, ale občas se mi stává, že se mi při vstupu do pozice v okénku OPEN PL nebo CLOSED PL objeví nesmyslný údaj jako např. 55000. Ten se buď po chvíli opraví, nebo už zůstane až do vypnutí Tsimu.
Objevuje se vám to někomu taky? a nevíte jestli se to stává i v live modu??
Díky za reakce
wett

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...