Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Aha, OK, tak to jsem spatne pochopil. Takove reseni urcite neni na skodu.

Ja pouzivam pro trading stejnou instanci Windows jako pro beznou praci/hrani her/sledovani filmu/vyrizovani mailu/... a jsem spokojeny. Pokud se clovek stara o to, aby nemel system zaplacany zbytecnostmi a udrzuje ho stabilni, bezpecny a cisty, pak se to da zvladat bez problemu. Kdyz na to ale nema cas a zaroven nema na zvlastni PC pro trading, tak je zcela urcite dobrym napadem zarazeni dualbootu na dve ruzne instance Windows XP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martine,
Honza píše, že má 256MB a nikoliv 512MB jako máte Vy, což je ve Windows obrovský rozdíl, takže rada, že v počítači to být nemůže a spíš je to otázka úklidu systému mi přijde zavádějící. Dovolím si stále tvrdit, že s 256MB RAM budou Windows občas přemýšlet vždy a toto není vhodná konfigurace pro rychlý daytrading. RAM je třeba zvednout alespoň o řád na 512MB a s ohledem na nízké ceny pamětí se s 1MB RAM nic nezkazí.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petre,

OK, ja se nehadam. Zkousel jsem TWS + SC + TSim+ na WXP spoustenych na Celeronu 533 MHz s 256 MB SDRAM a bezelo to slusne (plneni prikazu bylo okamzite - stejne jako na lepsich konfiguracich; jen obcas WXP dost "chroustaly", ale na praci s SC/TSim+ to vliv nemelo). Ale mate uplnou pravdu, ze pro WXP je urcite lepsi mit vyssi kapacitu operacni pameti nez 256 MB a soucasne ceny rozhodne nebrani rozsireni (byt u notebooku to neni cenove tak pekne jako u desktopu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky vsem za rady, rozsirim tu pamet na 1GB a uvidím. To řešení se spouštěním jiné instalace se mi taky líbí, ale nevím jestli to na mě není moc složité. Počítač jenom na trading by se mi taky líbil, ale za ty tři týdny živého obchodování jsem na něj jaksi zatím ještě nevydělal :)
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
doufám, že jsem někde nepřehlédl řešení, ale setkal se někdo s tím, že TSIM+ se v pohodě nainstaluje, ale při spuštění dá hlášku "Component 'Tws.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid" ??? Máte někdo takovej soubor??? Já jsem si nainstaloval TWS a v pohodě jej rozjedu, ale žádnej takovej soubor jsem tam nenašel. Tak netuším, kde je zakopán pes. Díky za případnou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, jiz po nekolikate se pokousim nainstalovat TSIM+ a neustale se potykam s problemy. Objevuje se mi hlaska "Run time error 450". Je to chybova hlaska, ktera je resena v FAQ na www.tradingsimulation.com, kde je i reseni. Nicmene pokud uvedene kroky provedu, tak se nic navyresi. Problem bude asi s API. Ten jsem ale stahoval primo z www.tradingsimulation.com - pouze mne zarazilo, ze tam uvadi, ze je potreba verzi 8.71, ale pokazde, kdyz jsem na doporucovanem miste stahnul soubor, tak v properties je verze 8.70. Verzi 8.71 jsem na strankach nenasel. Z IB stranek jsem si stahnul InstallAXverzi X8.85, ale s tou to take nefunguje. Uz jsem vyzkousel vsechny rady v teto diskusi - preinstalovat v jinem poradi, smazat adresar JTS, stahnout znovu vsechny instalacni soubory apod - ale vysledek je stale stejny. Muzete mi nekdo, kdo posledni dobou instaloval TSIM+, poradit, jak jste to rozbehali? Se Sierrou napr. problemy zadne nemam.
Dekuji Ch.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To Charles:

Uz se vam podarilo rozchodit TSIM+? Vcera jsem si ho instalovala a nastal stejny problem jako u Vas "Run time error 450". Nakonec se do toho pustil muj manzel a nejprve odinstaloval TWS, API a TSIM+, potom stahnul a nainstaloval z IB TWS previous version a API z tradingsimulation.com, TSIM+ nainstaloval puvodni.
Vse funguje bez problemu.

Preji uspesne obchody.
Eva

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...