Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky za radu. Všechny tři programy jsem už původně (asi před týdnem) nainstaloval jako nejnovější verze a od té doby eště několikrát, bohužel to nešlape. Po potvrzení hlášky se sice otevře okno programu, ale v něm otevřu pouze horní menu, ale jednotlivé položky v něm už neotevřu, program zůstává zamrzlý. Všechno ostatní funguje výborně, včetně propojení se Sierrou. Nevím si už rady.
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak hurá, konečně to šlape, ale bohužel pro Jakuba ani pro ostatní nemám příčinu problému. Prostě jsem provedl obnovení systému avymazal jsem oba příslušné adresáře (Jts a TSIM+) a vysypal je z koše. A potom jsem instaloval všechno obráceně - nejdřív TSIM+, pak API, Javu a pak TWS. Tak snad už to bude bez problémů. Mám podezření, že to mohla být chyba související se zabezpečením a s Javou, ale kdo ví. Jediný problém je, že nespustím ebook, asi už to nespolkne druhou registraci.
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, už podruhé se mi stalo, že mi po zadání příkazu v YM v TSim Live trvalo skoro půl minuty, než se mi příkaz (market) ukázal v TSim jako vyplněný (a přitom se vyplnil normálně za close). Dneska mi to dokonce nevygenerovalo ani automaticky nastavený SL. Samozřejmě šel trh proti mě a tak první co jsem viděl byla ztráta 60 USD. Setkal se s tím někdo? Byl bych vděčný za každou radu, abych věděl jestli mám hledat problém v počítači, v internetovém připojení, nebo jestli se to prostě občas stává. Díky Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já většinou používám taky TMobile GPRS a nemůžu si stěžovat. Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být spíš malou pamětí v notebooku, mám tam jenom 256k, tak to pro jistotu zvednu na 1Mega. Když se to takhle sekne, tak mi totiž svítí naplno kontrolka pevného disku. Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzojp,
pokud vám při tradingu "mrzne počítač", tj. chroustá harddisk tak je jasné, že programy mohou způsobovat zpoždění předávání příkazů. 256MB je podle mě pro opravdu nedostatečných a upgrade na 1GB důrazně doporučuji. Také se mi nikdy nestalo, že by mi TSIM způsobil to, co popisujete (na notebooku mám Windows a 1GB RAM).
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzo,

ja mam na notasu 512 MB a jede mi to vyborne. Spis bych doporucoval udelat cistku - projet data nejakym vyhledavacem spyware, antivirem etc. Dale pak uzavreni nepotrebnych rezidentnich programu a pokud nic nepomuze, urcite se vyplati i navyseni te operacni pameti, i kdyz si myslim, ze predchozi kroky by mely vyrazne pomoci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

...a drazsi. :-) IMHO nema smysl mit na zacatku, kdyz clovek potrebuje kazdy dolar, zvlastni PC na trading, ale bohate staci udrzovat pracovni PC v dobrem stavu (bez viru, bez spyware, aktualizovane, prilis nezaplacane zbytecnostmi a rezidentnimi programy etc.). Pozdeji se pak urcite vyplati do zvlastniho PC pro trading investovat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...