Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den Evo,
dekuji za tip. Jeste se mi to nepodarilo rozchodit - lepe receno po urcite dobe jsem s pokusy skoncil. Jsem ted ve fazi pocatku testovani na historickych datech a prozatim potreba zadavani dealu neni tak urgentni, proto tomuto problemu nevenuji zbytecne mnoho casu. Odinstalovavat a instalovat TWS, API a TSIM+ v ruznych poradich jsem na doporuceni ve financniku take zkousel, ale asi jsem nezkousel TWS previous version. Zkusim to.
Mnoho uspechu
Charles

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim ,
Také se potýkám s tím, že při zapnutí Tsimu+ a následném propojení z TWS, Tsim napíše hlášku ,že má problémy a program bude ukončen a ukončí se. Již jsem vyzkoušel všechny zde napsané postupy nejméně 4x, ale problém stále stejný. Má prosím ještě někdo nejaký tip nebo nápad, co by to mohlo způsobovat?
Tento problém mám na úplně novém notebooku, kde nejsou jiné programy a na klasickém PC, kde je vše možné i nemožné to chodí bez problémů po první instalaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se stále potýkám a stále stejné.

Nainstaloval jsem TWS v.8609.4455.0.0 a InstallAX v.8.70.0.0 a TSIM. Vše v pořádku do okamžiku spojení TSimu s TWS.
Potom to ohlásí "V aplikaci TSim+ došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže." a spadne to.

Jediný problém, který jsem zaznamenal, je že při instalaci InstallAX musím dát ignore , jelikož to hlásí, že soubor olepro32.dll je již používán. Ale to by neměl být ten problém.

Zkusil jsem TWS v.8615.4455.0.0 a InstallAX v.8.70.0.0 a TSIM. Vše stejné.
Již nevím v čem by to mohlo být.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no je potreba mit v8.71, nevim jestli je 8.7 mam tady uz novejsi switcher.
Mel jsem ten samy problem co vy. Pak jsem updatnul TWS a nainstaloval nejnovejsi zaplatu pro win a uz to jede. Naopak na druhe instalaci winu to zlobi porad. to bude opravdu nejaka prkotinka. zkuste jeste ty win zaplaty jestli jsou opravdu co nejnovejsi. me se to spravilo po naslednem upgradu TWS a instalaci novych zaplat, ktere vyzadovali restart.
Jakub psal ze mu tsim vyhodil z niceho nic chybu a musel pak obnovovat z predesleho dne. Jestli to opravdu nebude mit nejakou navaznost na ty zaplaty :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdar traderi ,

mal by som zopár otázok ohohľadom TSIM+.
1,Ako si mám nastaviť SL na ER2 a ES poprípade jeho posunovanie ... ako sa to robí??
2,chcel som si nastaviť mini ropu??? QM??? expiruje každý mesiac? aké hodnoty mám uviesť do Tick Size , point Value apod....
3, to isté by som sa chcel opýtať ohľadom mini Gold.....

Ďakujem Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám úplně stejný problém jako Vy ( SvobodaJan001), zajímavé že před měsícem jsem instaloval TSim+, IB a Sierru na notebook Acer s XPHome a šlo to celkem v pohodě a funguje to stále i po upgrade IB, nyní už třetí den se snažím o totéž na nové panenské LENOVO IBM s XPPro a stále to hlásí "litujeme, aplikace Windows musí ukončit aplikaci TSim+", přitom TSim+ běží bez IB platformy dobře, problém nastane je-li IB platforma TWS spuštěná a podotýkám správně nakonfigurovaná a spustím TSim+ taky správně nakonfigurovaný, pak se stane, že TSim+ spadne s tou hláškou !!!! Už jsem z toho unavený a nebáví mne to tamagoči s názvem windows XPPro, neznáte někdo prosím NĚKOHO , kdo má znalosti windows, API , ActiveX atakdále, kdo by i za peníze odborně odhalil problém ? Děkuji, O. Novákjavascript:icon(':S')

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O.Novak
jj presne muj pripad. vyresilo to z nicehonic po nainstalovani nejake zaplaty winu a upgradu TWS.ale jaka zaplata to byla a jestli na to mela vliv nevim. dva dny jsem jel na Bracket Traderovi a pak to po techto udalostech zacalo bez problemu fungovat. jo, je spousta veci mezi nebem a zemi :-)
jista "nabidka" programu je myslim v odkazech staci tam zabrouzdat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
můžete vyzkoušet Bracket Trader, pokud Vám nebude vadit ta úděsná siréna.
Já po podobných problémech s instalací Tsimu přešel přímo na platformu TWS.
Odpadá tak i strach z nedorozumění na API vrstvě. Ale je to něco za něco. Tsim mi vyhovoval a byl naprosto dostatečný.
Snad se tady najde někdo znalý věci a konečně nám ty Tsimy rozchodí :-)

Přeji hodně $$$

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...