Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky všem za radu ( hlavně Martinek a SvobodaJan001) , vykonal jsem totéž, tedy po nezbytné motlidbě k digitálním bohům jsem vykonal mnohahodinovou reinstalaci XPPro bez příkras a pak nainstaloval IB 860 a k tomu patřičně minulé ActiveX a TSim+ a ono to funguje, nevím sice proč , ale běží. Zatím nemám odvahu na upgrade. Přeji všem mnoho zdaru. Novák

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
v Tsimu , se mi objevuje u "Open PL" a "Closed PL"u ER2 výsledek v hodnotě 0.1 realne hodnoty. Zpočátku mi to nevadilo, ale když jsou např. data pod sebou ER2 a YM tak je to zavádějící. U YM mám třeba $90 a u ER2 $67, ale realne mam $90 a $670. Poradil by nekdo jak to nastavit? Pokud to jde, neboť ve (výborném) Tsimu toho moc k nastavování není.
Díky za radu.
Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím traderi ,

rád by som sa ešte raz spýtal:
1, Ako si mám nastaviť SL na ER2 a ES poprípade na iných trhoch a jeho posunovanie a ako sa to robí??
2, chcel by som si nastaviť mini ropu a mini gold ... expirujú každý mesiac ? a aké hodnoty mám navoliť do TSIM+ --Tick size , point Value a pod????
3, Keď mi v TSIM+ ukazuje koľko som zarobil resp.prerobil "Closed PL" a vedľa je kolonka "Commision" mám túto sumu odráť ešte od Closed PL a dostanem skutočne zarobenú alebo prerobenú sumu alebo to automaticky odrátava od "Closed PL" a v kolonke "Closed PL" je už iba čistý zisk alebo čistá strata????????
4, Ak mám spustené SIMULALATED TRADING v IB a tám stále na deme 1milUSD a vôbec mi to neodratáva alebo nepričítava zisk alebo stratu...... Čo tám mám ponastavovať?????

Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
v Tsimu , se mi objevuje u "Open PL" a "Closed PL"u ER2 výsledek v hodnotě 0.1 realne hodnoty. Zpočátku mi to nevadilo, ale když jsou např. data pod sebou ER2 a YM tak je to zavádějící. U YM mám třeba $90 a u ER2 $67, ale realne mam $90 a $670. Poradil by nekdo jak to nastavit? Pokud to jde, neboť ve (výborném) Tsimu toho moc k nastavování není.
Díky za radu.
Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Viki díky
v těch tools to mám nastavený OK :tick size 0.1 a point value 10. Tak nevím. Ale o život nejde. Ale mate pravdu, že je to prehlednejsí oddelené.
P.S. Ten dublovany dotaz se do diskuze dostal omylem, nebot to hlásilo chybu v zadání, ale přesto tam ten dotaz již visel.
Zdraví Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím ,

včera som zadával už druhý krát dotaz na nastavenie SL a iných parametrov do TSIM+ . Chcel by som Vás poprosiť či by ste mi mohli odpoveať na hore uvednené 4 otázky nakoľko som ešte na ne nedostal odpoveď.
Ešte by som Vás chcel poprosiť keby ste mi mohli napísať aj aké parametre mám vložiť do ES lebo som si to dnes omylom vymazal.......
Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...