Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taky jsem si zařídil e-kartu od KB. Bohužel to s ní nezaplatíte, protože géčko používá na ověřování systém Mail Order, ale KB používá na e-kartu výhradně systém SSL ( který je mnohem bezpečnější).
Je možné jim to zaplatit klasickou kreditkou nebo převodem, ale to je o trošku dražší.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem traderům,

prosím o radu, z trialu jsem přešla na ostrou verzi TNT a nezobrazuje se mi Play control - play buttons na posouvání, pouze 4 chart option buttons. Ve view jsou zatrženy a přesto nic. V HELP jsem si na šla, že v Appearance se musí zašrtnout smooth scroll, ale bohužel v mé verzi Appearance políčko smooth scrool neexistuje nebo neěci dělám špatně.
Další věc - u spreadů se nezobrazuje V/OI ?
Děkuji za pomoc, už se s tím mořím od včerejška.
Laura

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

(tu)
Prosím o radu,
jsem začátečník a chtěl bych začít "trénovat". Jenže po instalaci TNT se mi nezobrazuje Play control, nikde tlačítka pro nákup-prodej. Někdo tady psal, že je třeba u Gecka registrace, ale když se podívám na register info, tak tam KEY je :/ Nepovedlo se mi ani rozchodit DLL Woodie CCI dle návodu v tomto vláknu. Jsem z toho celý "volaaký zmetený. Můžete mi někdo poradit alespoň heslovitě?


Diky Frogy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

vypozoroval jsem, že se data z aktuálního obchodního dne, v TNT po stáhnutí aktualizace, objeví cca po 21hod. 30minutě, tzn. když stáhnete data po půl desáté, tak už by měla být aktuální. Platí to pro Corn a Sugar, ostatním trhům se zatím nevěnuji. Tzn. že večer před spaním, je možné shlédnout aktuální situaci a dle obchodního plánu druhý den reagovat, takže se TNT pomalu posouvá do podoby "paper tradingu", třeba tato informace bude pro někoho zajímavá..

ať se daří

Opat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já používám TnT na testování obchodní strategie a přípravu prozatím papírových obchoů, vždy večer před 22. hod. si stáhnu aktualizace dat a připravím si vstupy do trhů, které mě zajímají a kde se dle mých pravidel něco děje. Takhle jsem se (bohužel jen papírově) svezla na pěkném trendu u LC6U a LC6V - profit celkem téměř 2900 USD. Myslím, že pro pozičního obchodníka je TnT výborný pomocník, a pokud ještě kombinujete vstup během dne prostřednictvím sice zpožděných, ale živých dat ať už od Barchardu nebo Harpoonu, lze vstup optimalizovat. A také průběžné sledování těchto grafů během dne může posloužit k případnému výstupu z pozice, pokud nechcete "nocovat". Jeví se mi to jako dobrá kombinace pro krátkodobé poziční obchodování, případně i v rámci jednoho obchodního dne. Akorát je dle mého názoru třeba dát si pozor na to, aby člověk nechtěl v TnT využívat možnosti použití většiny nebo dokonce všech volitelných indikátorů, co program nabízí, pak se v tom nedá vyznat. Je nutné zvolit 1-2 indikátory a ty testovat, nesnažit se o kvantitu. Já též zpočátku zkoušela kde-co, nakonec jsem v tom měla takový zmatek, že mi bylo jasné, že tudy cesta nevede a připoměla jsem si pravidlo zkušených-udělat si obchodování co nejjednodužší. Takže jsem zůstala u jediného klouzavého průměru jako indikátoru vstupu i výstupu,a potvrzení trendu pomocí MACD. Hotovo. Samozřejmě sleduji volume a OI, S/R úrovně a kalkuluji s nima, sleduji DT/DB, trojúhelníky-kalkulace na jejich proražení vychází, ale s indikátorama to už nepřeháním.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...