Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahoj,
můžete mi odpovědět na následující otázky? Děkuji

1) Na začátku tohoto vlákna, píše Petr, že pokud si program zakoupíme přes finančníka, obdrží drobnou provizi. Jak tento obchod funguje?

2) Poté co jsem si zaktivoval demo verzi, zaslal mi Gecko software email, že mohu použít slevový kód. Sleva činí 97 $. Jelikož TNT nabízí i Colosseum, doptával jsem se na možnost použití slevového kódu u nich. Sdělili mi, že při platbě kartou mohu tuto slevu použít. A dále mi sdělili, že za částku 97 $ získám program samotný s historickými daty. Ovšem s těmi daty nemohu provádět paper trading a k testování back testingu potřebuji, ale program Track´n´Trade Bundle, který mě vyjde na 265 USD za rok, plus 200 USD ročně za data.
Můžete mi teda říci, jaký program koupím za 97 $ a jaký za 265 $. To že bych si musel koupit data za 200 $ to je mi jasné.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzo program lze koupit všude za stejné podmínky - je na Vás koho se rozhodnete podpořit. Pokud jste dostal slevový kupón od Gecko pak jej můžete uplatnit přes link uvedené v tomto článku na konci:
www.financnik.cz/art/recenze-sw/track-n-trade-pro-4.html
a program koupíte za danou slevu a současně podpoříte ten web. Pro procházení historických dat vám stačí samotný program TnT. Data za 200 USD potřebujete v případě, že chcete mít v programu aktualizovaná data - pokud si je nepořídíte, budete mít v programu pouze data historická (což samozřejmě pro backtestování stačí).
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
doptal na jsem se na foru Gecko software a tady máš odpověď:

A trailing stop is a feature that helps you protect profits. As opposed to a Stop Loss order that is set to a certain price, a Trailing Stop moves with the market and follows an order, changing it’s price as it follows the parameters set in the order. Track ‘n Trade will watch each of your positions. Each time one of your long positions goes up, Track ‘n Trade adjusts your Trailing Stop according to the setting you set at the time you placed your order. If the prices moves back down a predetermined amount, you will hit the trailing stop, and the order will automatically sell your shares. Short positions work the same way, but the direction is reversed.

We have a training video for Trailing Stops in our online manual for Track 'n Trade High Finance. Even though the video is done in High Finance, Track 'n Trade Pro 4.0 users will still benefit because the concepts are the same in both programs. Please visit the following link:

hf.geckosoftware.com/manual/accounting/trailing_stops.htm

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pa100rek
otazky na Sierru smerujte do jineho vlakna a hlavne si ho prectete. najdeta tam odpovedi na vasi otazku a i na otazku ktera vas napadne pote :-)
sierru muzete mit 12 demo a zkouset WCCI, pak je treba zakoupit pronajem. me nefungovalo smazat a pres jiny mail znovu demo, ale ani to nema cenu. Sierra neni draha.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych

Mam otazku,ktora tu uz sice padla,ale odpoved mi stale nie je jasna.Ani mne TNT nezobrazuje kompletny panel "play controls" a ked som si chcel stiahnut "accounting/simulator plug-in",tak mi stranka vyhodila iba moznost stiahnut si znova cely program...Daju sa "play controls" stiahnut aj bez zakupenia ako trial verzia?Dakujem za odpoved.

Laco

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...