Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Zdravím,
víte, na tento program mám svůj názor. Na jednu stranu je to perfektní program, který nabízí skutečně široké možnosti. Co se mu ale musí vytknout, to je to nekonečné placení. Zaplatit 300$ za základní verzi a pak dalších 20$ měsíčně za data? to se mi zdá přehnané. Měli by stanovit pevnou pořizovací cenu, dejme tomu v rozmezí 500-1000$, ale už žádné další placení. Chápu že za kvalitu se musí platit, ale že by tolik?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Je samozřejmě na vás jaký software si koupíte. Nabídka je neuvěřitelně široká a je asi zbytečné v této diskuzi řešit, jestli by to výrobce měl udělat jinak - takový feedback směřujte spíše do fóra Gecko Software.
Za data se obecně platí všude. U zmiňovaného programu Tradecision (který je mimochodem velmi zajímavý) za 1600 dolarů také nedostanete "data v ceně" - musíte si opatřit svůj zdroj dat, který lze do programu importovat. A bohužel za kvalitní data se musí platit. EOD data jsou sice na internetu občas zadarmo, ale rozhodně ne v příliš přátelské podobě. A jestli data přepisovat každý den z nějakých tabulek, to si raději těch 19 dolarů měsíčně za data zaplatím.
Ale jak říkám - Gecko TnT jeden z mnoha programů které jsou k dispozici. Osobně jej doporučuji především začátečníkům, kteří se potřebují v trzích zorientovat a nebojovat současně na mnoho frontách. TnT je hodně uživatelsky přátelský a snadno se ovládá.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer Petře,
rád bych se zeptal jestli máte nějaké zkušenosti,popřípadě mi poradil jak řešit situaci kdy mi na e-mail nepřišel potvrzovací kód pro 30.denní demo verzi T´n T Pro4.0 a jestli mi již běží tato lhůta bez toho aniž bych toto heslo zadal? E-mail jsem zadal správně, tak nevím v čem by mohl být problém. :S
Děkuji za pomoc a 16.4.se již těším na kurz pro začátečníky

Kahiros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,
TnT zítra končí 50% sleva, takže pro ty, co plánují nákup tohoto sw je to možná dobrá příležitost a bylo by škoda to zmeškat. Pravděpodobně se tato možnost slevy opakuje, ale proč nevyužít momentální nabídku. 50% je dost velká částka:

This is it...today is the last day to receive 50% off Track 'n Trade
Pro v4.0.

Don't wait...order Track 'n Trade 4.0 today before this offer expires
at midnight, Sunday, April 2nd.

Order now from us here at Gecko Software, Inc: Use this coupon
code to get the discount: TNT50
www.trackntrade.com

Or call our sales department, where they would be happy to
assist you with placing your order:
1-800-862-7193
1-800-526-3019 Nights & Weekends.

Sincerely,
Gecko Software Customer Service
help@geckosoftware.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hidalgo,
moc díky za upozornění, hned jsem si TnT koupil. Měl jsem to v plánu až bude klid po maturitě, ale když mají tu slevu, tak proč ne teď :)

PS: už se nemůžu dočkat až se zase pustím do komodit naplno po maturitě :) , teď je ze mě jen prozatimní pasivní čtenář finančníka

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak díky všem, co si TnT objednávají přes link z finančníka:
www.trackntrade.com/reseller/?abbr=PODHA41&from_secure=t

Link platí pochopitelně i v případě všech podobných slev a efekt je ten, že se v Gecko nenechávají marketingové drobné, ale mohou dobře posloužit na tomto serveru. Nyní třeba s Tomášem necháváme pomalu programovat upgrade diskuzního fóra, plánujeme přesun server na spolehlivější hardware atd. a je prima, pokud se podobé věci mohou nechat platit z peněz, které se takto vygenerují. Peníze pro Finančnik jdou samozřejmě z rozpočtu Gecko TnT, takže kupující to "nic nestojí".

Navíc v budoucnu uvažujeme, že z vybraných prostředků opět necháme vyrobit nějaké zajímavé materiály (např. nějaká výuková videa), která budou přístupná opět pouze lidem, kteří jejich vznik podpořili, takže myslím, že nikdo nepřijde zkrátka.

Ještě jednou díky,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat jak to je s doručením programu TnT - to mi dojde poštou v balíku (proto jsem asi vypisoval svoji adresu a platil $14 poštovné)?
A proč mi tedy zaslali dnes hodinku po objednávce kód na email s adresou kde si mám stáhnout program??

Přijde mi tedy program i poštou? Nebo si ho mám jen stáhnout a dát tam kód?
Díky za odpověď,

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to beginner: ne, žádné další kódy ti již nepošlou. Normálně si stáhni (pokud jsi tak už neučinil) tu 30-denní trial verzi a tam se ti objeví kolonka s možností aktivovat plnou verzi, do které zadáš ty kódy co ti poslali. Jenom dotaz - ty jsi ještě nepoužíval tu 30-denní trial verzi? Jestli ne, tak možná stojí za zvážení ty kódy do ní zatím nevkládat, protože v ní máš měsíční bezplatnou aktualizaci dat. Po vložení kódů ti začne bežet čas z předplacených dat, které si jsi určitě taky objednával. Tzn. budeš mít o měsíc déle jejich data zdarma.

Doufám, že v tom nemáš ještě větší zmatek :)

Měj se
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...