Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám pár dotazů a budu rád, pokud mi na ně někdo odpoví..
1) Je možné provádět aktualizaci EOD cen komodit nepravidelně? Např. Jednou za půl roku? Nahrají se mi i data z předchozích měsíců? Uvažuji o koupi TNT zatím pro backtestování a hledání optimálního OS, tudíž nepotřebuji mít po ruce každý den nejaktuálnější data.. Vycházím z toho co píše Dr. Elder, že je třeba si dávat pozor, aby vedlejší výdaje byly co možná nejmenší.
2) Umožňuje TNT zobrazit EMA (MA) kanály, pokud ano, jakto lze nastavit?
s pozdravem M.P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


To: froid
Doporučuji podrobně prostudovat recenze na program TNT4 pokud nenajdete odpovědi na své otázky zkuste wiki , myslím že je zbytečné zde rozepisovat znovu to co tady již bylo probíráno . Dříve jsem s programem hodně pracoval , ale později jsem přešel na Forex který v současnosti testuji na živých datech zcela zdarma tím nechci říct že by jste si program neměl koupit jen říkám že pud nejste zcela přesvědčený že komodity jsou tou správnou cestou měl by jste si vyzkoušet 30ti denní verzi programu . TNT4 je velice podařený software který Vám mohu vřele doporučit ale nejdříve si program zdarma odzkoušejte .
www.financnik.cz/clanky/rady/recenze-sw/index.html
www.financnik.cz/art/recenze-sw/bulls-n-bears.html
www.financnik.cz/art/recenze-sw/track-n-trade-pro-4.html
www.financnik.cz/art/recenze-sw/gecko-track-n-trade-pro-accounting-plugin.html
www.financnik.cz/art/recenze-sw/gecko-track-n-trade-pro-accounting-plugin2.html
www.financnik.cz/wiki/sw_pro_technickou_analyzu?s=gecko%20track%20trade
Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: Renda,
Zdravím Vás a díky za odpověď.. samozřejmě, že momentálně používám trial verzi TNT ale marně jsem v něm hledal EMA channel. Nakonec jsem z příspěvků zde na webu zjistil, že je TNT nemá (td) . Studuji knihy od Dr. ELdera a v ní je pěkně popisován OS s využitím odrazů ceny od okrajů kanálu, tak jsem si to chtěl otestovat, ale ouha..
Přeji příjemný den, froid

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

nevíte prosím někdo, jak se dají "překreslit" poznámky z minulého kontraktního grafu do nového aktuálního? Např. sugar už se nyní obchoduje v březnovém kontraktu, a já bych si ty všechny poznámky co jsou v říjnovém grafu, jako např. trendové čáry, obchodní příkazy atd., potřeboval nějak přemísit do nového aktuálního období, je to možné? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
tak předevčírem jsem začal testovat na TNT, ale stala se mi jedna zrada. Tedy prosím o radu. Stáhl jsem si demo ze stránky TNT a spustil ho na compu, který bohužel nemám připojený k netu. Všechno funguje vcelku správně, ale nezobrazil se mi tam "My account" a nechodí plug-in Accounting&Simulation. Tak jsem druhý den stáhl něco ze stránky TNT o čem jsem byl přesvědčen, že je to plug-in A&S, ale je to pouze animace jak A&S funguje. Název je accounting.exe. Tož prosím, mohl by mi někdo poradit jak rozchodit na TNT ten plug-in, abych mohl simulovat prodej a nákup jako v reálu.

Děkuji

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď, tušil jsem, že s těmi plug-iny bude problém díky připojení. Bohužel ještě nemám vyřízené připojení k netu. Zatím tedy testuju co udělají jednotlivé indikátory s historickými daty, pozoruju vztahy indikátorů, MA a podobně pomocí krokování od určitého data k současnosti. Škoda jen, že v programu nejsou i intardenní historická data.

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to walstreeter
Neviem,aky produkt chces trenovat na TNT,ale mnozstvo komodit ( zrniny,ropa,kovy,indexy,nejake CFD) sa daju zdarma trenovat na MT 4.Minimalne na verzii od alpari.Platforma sice nie je primarne zamerana na tento ucel,takze nema take funkcie ako TNT a musis testovat rucne,ale ked chces nastroj na testovanie a nechces do neho investovat prachy,moze to byt na zaciatok dobra varianta.
herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jelikož jsem zatím nobody, tak se zeptám ještě takhle: program Track'n Trade je samostantný software jako např. Microsoft Word, ale můžu použít jakýkoliv jiný program (asociací např. T602) na vyhodnocení nákupu a prodeje komodit. Znamená to, že program je pouze na testování, i když s online daty, za které zaplatím, ale příkazy na nákup a prodej jsou jenom fiktivní, tzn. že se nikam neodesílají?
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

zajímalo by mě, jaký má v TNT význam graf MAC. Zkoušel jsem např. 3x3 z Close, porovnal to s klasickým SMA3, a ty grafy byly úplně stejné. Jaký je v tom tedy rozdíl?
Myslel jsem, že 3x3 znamená SMA3 posunutý o 3 dny doprava. K tomu ale v TNT slouží klasické Moving Averages, kde se do periody zapíše 3, 3.
Jak to tedy je?

Díky všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...