Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

jsem začátečník. Mám stáhnutou zkušební verzi. Vše ostatní mi funguje jak má, ale nejdou mi aktualizovat data. POkaždé se mi objeví hláška - napíšu česky - "Chyba při otevírání nástroje stahování. Hledaný soubor nebyl nalezen." Jestli jste se s tím už někdo setkali, díky moc za pomoc.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den
stahnul a nainstaloval jsem si TNT. Jenze se mi nezobrazuje paleta Play Control. Nemuzu ji take zapnout pres volbu z horní nabídky View > Play Control protoze ji tam take nemam - presneji tato nabidka mi zapina jen delku grafu- denni, tydenni a mesicni.
Prosim kde jsem udelal chybu. Uz u toho den sedim, procitam diskuze a manualy a nemuzu na to prijit.
Diky moc za pomoc
Swen :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosím, poradil by mi někdo, proč se mi ve výpise z účtu v TnT zobrazuje this contract stejný jako total? Pouze se mění celkový součet, ale otevřený kontrakt se vždy rovná celkovým kontraktům,což by asi být nemělo. Taky mi neobjeví při zmáčknutí shifttu ona kolmá čára přes celý graf. Jak mám udělat, aby se mi ve výpise všechny obchody nasčítávaly, ne jen z jedné komodity, ale všechno, co obchoduji. Nebo to nejde a zobrazuje se vždy jen právě obchodovaná komodita?
Ale i tam by se měl lišit "this contract" a "total" :S Poradí mi někdo, co s tím?
Děkuji.
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec, nejde mi v TNT nastavit listu "play control" kdyz to udelam podle navodu stale se mi tam objevuji poze ikony pro denni, tydenni, mesicni, zobrazeni grafu. Nevite v cem muze byt problem?? (Mam je v pravo ve svislem sloupci).
Taky v demo verzi jsou ikony pro "Account", a dalsi, ktere v ostre verzi chybi, neni to tak trochu podvod ???
Za odpovedi diky.
Franko






Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Franko

Já mám ostrou verzi a nic tam nechybí, Account i další ikony tam jsou. Pro grafy tam jsou 4 ikony-monthly, weekly, daily a ceter chart. Nevím, co máš na mysli nastavováním listu play control :S Jestli se ti to nezobrazuje celé, ale jen tlačítka pro grafy, a nejde to upravit, nebude to třeba tím, že máš neregistrovanou verzi - viz problém nicka swen - po registraci je problém vyřešen ;)
Tatiana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
mel bych dotaz a , v programu tnt jsou u vetsiny indikatoru buy a sell sipky, je relevantni
provadet backtesting na zaklade techto sipek? A s tim souvisi i druha otazka - Je u on line obchodnich
platforem toto upozorneni na to kdy vstoupit pokud si zvolim urcity indikator? Dekuji za odpoved.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Jak zde již informoval pete, Gecko aktuálně nabízí slevový kód 100 USD z ceny programu Track `n Trade Pro, tj. program lze koupit za 97 dolarů.

Pro získání slevy je třeba zadat slevový kupón: EATNT100

Sleva platí do 30.6.2006

Chcete-li Gecko objednat, použijte link:
secure.geckosoftware.com/reseller.cgi?abbr=PODHA41

V takovém případě nejen že získáte danou slevu, ale ještě podpoříte Finančníka – získané provize z rozpočtu Gecko jdou výhradně do rozvíjení serveru.

Hezký den,
Petr

p.s.: Pete díky za zprávu, ale příště prosím bez toho cizího affiliate linku :) Přeci jen je zbytečné aby provize tekla úplně do jiného rozpočtu a proto jsem původní zprávu vyjímečně smazal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím ,

škoda že GECKO s tým neprišlo o týždeň skôr , mohol som mať 100USD vo vrecku , ale čo už....

mám dotaz ,

mám objednané mesačné dáta od GECKO do TNT , keď bude pred vypršaním termínu toho mesiaca vyzvú ma na zaplatenie ďaľšej splátky alebo to musím robiť nejako automaticky im to poslať.....??????
ďakujem . jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...