Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Vážení obchodníci a obchodnice,
nemáte náhodou tušení, proč v TnT, když přepnu z denních grafů do týdeních nebo měsíčních, ukazuje se mi jiná hodnota OHLC?? Dělá mi to problém při vyhodnocování vstupů atd.
Jen jestli to někdo neví, než budu psát do Gecko.


Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pro všechny zájemce o plnou verzi TNT,
pravděpodobně dnes a zítra je možné objednat TNT se 100 USD slevou (kupón tnt50) jak Hidalgo upozorňovala výše. Akce už by neměla platit, ale protože jsem to nestihl a do Gecka napsal smutný email, vyšli mi vstříc, kupón zaktivovali a přes petrův výše uvedený odkaz jsem TNT online koupil :) Za těch 111 USD vč. poštovného to určitě stojí, data a spreadový plugin dokoupím později.
Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den tradeři,
toto vlákno je pekelně dlouhé a trochu se v tom ztrácím :( . Mám začátečnickou otázku.
Je pro poziční obchodování program TNT dostatečný? Tedy v tomto programu mohu sledovat denní data a v dlouhodobém trendu si připravit vstupy do trhu a výstupy.
Pokud se tedy na základě rozboru v TNT rozhodnu, prostě zavolám brokerovi,nebo pošlu e mail?

Pokud to tak je, je škoda, že tento program neumožní vygenerovat příkaz brokerovi a poslat jej e mailem.
Děkuji za odpověď
Jira


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To JiriC

je to tak, jak říkáte, ale s tím rozdílem, že data od Gecka chodí asi o hodinu zpožděná. Tzn. burza (většinou) zavírá v 21.30 našeho času a data jsou k dispozici okolo půlnoci. Ta analýzu to stačí, někdo ale sleduje trhy před uzavřením burzy a vstupuje/vystupuje podle signálů z konce obchodování. Ale to záleží na konkrétním Money Managementu.
Jinak soudím, že naprostá většina traderů zde na fóru pro poziční obchody používá TnT.
TnT je pouze pro analýzu trhů a nelze z něho zasílat příkazy brokerovi. Je to tím, že brokerů jsou možná stovky po celém světě a stějně tak i platforem (rozhraní) pro elektronické obchodování. Většina není mezi sebou kompatibilní a tudíž by Gecko muselo připravovat pro každou platformu nějaký plug-in pro spolupráci, čímž by se zvedala cena softu.
Každý broker vám rád podá informace o své platformě a většina nabízí i 30-ti denní demo na obeznámení.
Na webu jsou i různé pluginy pro jednoduché zadávání příkazů pro vstup/výstup a někteří brokeři, např. Interaktive Brokers tyto pluginy mají na seznamu.
snad vám tato odpověď stačila

Hodně úspěšných obchodů přeje

hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

jsem tu na fóru nový, ale na financnika už nějaký ten pátek chodím. Rozhodl jsem se si nainstalovat 30-ti denní verzi TNT a trochu si s tím "hrát". Trochu mě překvapilo, že v TNT nejsou vidět úplně nejaktuálnější data - moje končí 17.3.2006 (položka "Play To" po kliknutí na pravé tlačítkomyši přímo v grafu) a novější ceny už vidět nejsou. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...