Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

mám dotaz. Objednal jsem si (přes vlákno finančníka, abych podpořil) výše zmíněný program. Zaplatil jsem e-kartou od KB. Před tím jsem ji už použil na amazon.com k nákupu knih a bez jakýchkoli problémů. Z Gecko se mi však ozvali následovně:


Thank you for your order from Gecko Software. We appreciate your business.


We were unable to process your credit card for your order. A common problem that we see with credit cards from your area is that they do not work on the internet or for Mail Order/Telephone orders, which is what orders from our company are classified as. Please check with your bank and see if they can tell you what the problem is. If you would prefer, I can get you the information for our bank and you can send a wire transfer. Let me know what you would like to do.


Sincerely,


Krystal Anderson

Gecko Software, Inc.

orders@geckosoftware.com

Nevíte v čem by mohl být zádrhel? Moje karta je jen číslo a je pro platby internetem určena. Už se Vám něco podobného stalo? Díky za pomoc

tominek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

stáhnul jsem si zkušební verzi TNT a zajímala by mě jedna maličkost - vždy, když stáhnu nová data, tak se u posledního aktuálního dne ukáže volume 0. Při stažení další den se u předchozího již volume zobrazí a u toho posledního je opět 0 (přitom ostatní údaje jako open, high, close atd. tam jsou). Měl by někdo vysvětlení?

Díky,
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tominek

no ja se snim domluvil a poslal jsem to bankovnim prevodem. moznost proc to nejde by mohlo byt, ze komunikuji nezabezpecene a karty maji defaultne nastavene zabezepecene platby. Vetsinou kdyz to nejde zaplatit kartou, tak problem najit neni lehky. Nesla mi zaplatit i sierra a podruhe uz v poho. Je to mezi firmou a bankovnim uradem. ale to uz je najine vlakno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím traderov , mal by som dotaz

mám už asi mesiac zakúpený TNT aj s mesačnými aktualizáciami za 19,95USD a bol som minulý týždeň na dovolenke , a chcel som to teraz platiť lebo som na to trošku pozabudol , a keď som si pozrel výpis z účtu tak sa mi zdá že si to GECKO za tu aktualizáciu tých 19,95 USD / t.j.624Sk/ stiahli priamo z môjho účtu cez kartu , ktorou som platil za ich softaware TNT.
Je to možné , že to budú takto robiť každý mesiac a ja nebudem na to musieť stále myslieť??????

poslali mi mail s mojimi a ich údajmi , že asi pravdepodobne si stiahli tých 19,95 a na koniec napísali......

No Refunds available on Monthly Newsletter or Data Sevrice.


Môžete mi dať k tomu nejaké vysvetlenie ?????

Ďakujem Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...