Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Dobrý den
Předem bych chtěl poděkovat za brzkou odpověď, ani jsem to tak rychle nečekal-je vydět, že tento server a potažmo forum je opravdu on-line a chtěl bych tímto také opravdu poděkovat za VELMI PŘÍNOSNÉ INFORMACE, které mi (JAK PEVNĚ DOUFÁM) pomůžou na této dobrodružné cestě :-) ... ale k věci : dovolil bych si dát odkaz na další obrázek www2.webpark.cz/radusor/eurofxdec.2005.htm kde jsem jako příklad otevřel kontrakt Euro FX (c) prosinec 2005 kdy mám předem uploadované nové data a jak je na obrázku vidět graf končí dne 17. června a posun dál v čase není možný (protože tlačítka po pravé straně jsou šedá) jak bych to řekl jinak: myslel jsem si, že v tomto programu půjde trénovat tak, že k poslednímu dni obchodování určitého kontratu se s ohledem na minulý průběh naplánuje určitá strategie (plán) a podle toho cvičně buď nakoupím nebo prodám kontrakt to jest třeba dne 20.6 2005 kopím 1 (jeden) prosincový kontrakt euro FX (c) . Nikdo neví jakým směrem půjde trh další den.Další den udělám upload dat a tím pádem se dovím jestli je má strategie správná či nikoli. V podstatě se mi jedná v mé otázce o to- zda se v tomto programu dá takto cvičně online obchodovat a nebo jestli to jde v tomto programu obchodovat poze od posledního aktuálního dne směrem ZPĚT.Předem moc děkuji za odpověď a doufám že jsem tu otázku napsal srozumitelně, a že Vás nebude iritovat. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Radusor,

program TNT samozřejmě tak, jak popisujete, normálně funguje. Skutečně netuším, proč Vám nelze graf krokovat :-( Není Vaše TNT již expirované? Máte stažené updaty? (Menu HELP ==> CHECK FOR UPDATES) Zatím jsem se s podobným problémem nesetkal, takže vznáším dotaz i k ostatním TNT uživatelům - nemohl by někdo Radusorovi poradit?
Zdravím,
Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radusor,

píši ještě jednou, neboť jsem si teprve teď uvědomil že chcete zobrazovat data dále, než 17. června /přeci jenom člověku to v neděli po ránu tolik nemyslí :-)/. Jenomže taková data zatím nejsou, další obchodní den bude až zítra, takže další data budou až od zítra. Takže se obávám, že celý problém je v tom, že chcete zobrazovat data, která ještě neexistují....

Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

děkuji za odpověd, ale já jsem tam psal, že vím že data na zítřek budou až zítra , ale technicky _ pokud já zítra stáhnu další nové data tak ve stávajícím otevřeném okně kde mám otevřený kontrakt se neoběví ( ty nová data) ale zustane to tak jak to je pouze pokud si otevřu nové okno programu tak tam už budou i hodnoty dalšího dne ale bez mého již otevřeného(běžícího) kontraktu ???? děkuji za trpělivost se mnou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
možná zkuste prosím ten problém popsat trochu jinak - obávám se, že otázce také úplně nerozumím.
Další data bude možné do TNT stáhnout v pondělí v noci - program pracuje s EOD (End of day) daty, tzn. data se do programu nahrávají až po skončení obchodování.
Pokud máte aktivní TNT mělo by vše fungovat tak, že zítra v noci (tj. pondělí kolem půlnoci) dáte aktualizovat data a stávající graf se rozšíří o obchodní den 20.6.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.
Tak jsem to zkusil dle Vašich rad a opravdu funguje to!!! :-) jen bych se chtěl zeptat jak je možné, že dle obrázku
www2.webpark.cz/radusor/eurfx2005.20.6.htm je vidět, že jsem odhadl směr trhu, ale rozdíl na grafu je jiný než ukazuje account -na grafu je vidět, že by měl být rozdíl ceny $1512.50 , ale na account (na levé straně obrázku) jsem v plusu pouze $510....
Předem děkuji za odpověď .Jo a ještě bych se chtěl prosím zeptat- pokud bych chtěl v tento okamžik vystoupit z trhu protože si netroufám odhadnout další směr jak to mám v TNT provést dle obrázku výše... Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to jsem rád.
Na úvod malá prosbička – obrázky můžete vkládat přímo do tohoto fóra (tlačítko Přiložit) – bude to pro všechny pohodlnější, protože přímo ve fóru je pak vidět náhled.

No a co se vašeho dotazu týče – zobrazený rozdíl 1512 dolarů je od close předchozího dne do close aktuální dne. Nicméně jak vidíte na obrázku – trh otevřel mezerou – gapem. Tj. Gecko „nakoupil“ kontrakt za cenu na „open“ která nebyla stejná jako close přecházejícího dne.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Za to tlačítko se omlouvám – fórum mělo nastavené špatná práva a tak jsem tlačítko viděl patrně pouze já coby administrátor :)

>já jsem asi hroznej, ale chtěl bych se ještě zeptat: proč když jsem dal příkaz sell na hodnotu 123-00.75
> tak se mi provedl dle grafu (obrázku viz výše) sell na 122-00.75. předem moooc děkuji za trpělivost ...

Trh otevřel gapem – tj. níže než uzavřel předchozí den. Vy jste zadal příkaz sell stop. Tj. v takovém případě budete exekuován za cenu trhu, která je k dispozici poté, co je cena níže než je definována v příkazu (v případě sell). Tj. byl byste exekuován za cenu, za kterou trh otevřel (plus mínus skluz v plnění).

>Předem děkuji za odpověď .Jo a ještě bych se chtěl prosím zeptat- pokud bych chtěl v tento okamžik vystoupit z trhu protože
> si netroufám odhadnout další směr jak to mám v TNT provést dle obrázku výše... Děkuji

Z pozice můžete vystoupit až následující obchodní den. Pro vystoupení za jakoukoliv cenu zadejte příkaz BUY MARKET (máte-li na mysli ukončení vaší krátké pozice) a počkejte na následující den. Je to podobné jako kdybyste byl v reálném trhu a již bylo po skončení obchodních hodin – z takové pozice můžete vystoupit až další den kdy se trhy otevřou.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...