Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Zdravím,
historie účtu se určitě ukládá - musíte si aktuální nastavení nejen uložit, ale později také po dalším spuštění programu načíst (případně je dobřé zaškrnout volbu "Remember Last Book" - pak se vám naposledy uložené nastavení při dalším spuštění programu automaticky načte).
petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mám dotaz ohledně TNT: mám otevřený graf použiji v něm různé nástroje, ale při ukládání chci uložit jen některé. jak se dá různých čar a nástrojů zbavit? Neuložit a znovu načíst graf nechci, jelikož tím přijdu o všechno co mám v grafu. Třeba ani tlačítko "krok zpět" které je ve všech programech jsem nenašel. Např použiji vícekrát dollar calc. a chci některý vymazat jde to nějak????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ve věci, která vám asi přijde banální. Mám staženou DEMO verzi TNT, jsem s ní velice spokojen a chtěl bych si program koupit. Tady ale narážím na problém, jak to provést. Nejspíš potřebuji devizový účet z kterého bych převedl příslušnou částku v dolarech na účet firmy Gecko a oni mi pošlou licenční číslo. Ale nechce se mi zakládat takový účet kvůli jedné platbě, a potom ho zrušit, nebo nechat a platit poplatky za vedení. Neexistuje nějaký jiný způsob jak program pořídit, abych mohl platit v korunách ? Zkoušel jsem prostudovat jejich stránku, ale neumím anglicky a Translátor to překládá všelijak. Případně mi zkuste podrobněji napsat, jakým způsobem jste si program koupili vy. Nepište prosím příspěvky typu "jak se chceš naučit obchodovat, když si neumíš koupit software". Děkuji za odpovědi
Martin :S :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Martine,
pro podobné nákupy stačí běžná platební karta ke korunovému účtu. Neplatíte žádné poplatky a převod je velmi rychlý.
Alternativně se jim dají poslat peníze klasickým bankovním převodem, ale zde jsou velké bankovní poplatky. Určitě doporčuji platbu kartou.
Pokud budete program kupovat, tak mi napište na petr@financnik.cz a pošlu Vám drobný slevový kód.
petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím!
Běžná karta k bankovnímu účtu ne vždy postačuje, hodně bank (např. GE Money) má běžné karty ke korunovým účtům zablokované proti nákupům na internetu. Ale např. u GE Money si lze zdarma vyřídit kartu, která je určena právě a výhradně na internetové nákupy. Nedá se použít k jiným účelům a navíc pracovnice centrály ještě telefonicky u plátce prověřuje, zda s platbou souhlasí. Pokud ale plátce nebude kartu dále používat a nevyplatí se mu ji vyřizovat (což u tradera nepředpokládám, protože čas od času je třeba dokoupit nový plug-in, data či nějakou knihu od Amazonu), pak lze jednoduše poslat USD i z korunového účtu šekem (je třeba znát adresu příjemce), doručení ale je delší - někdy 1-3 týdny. Formulář na platbu šekem je kdispozici v každé bance. Běžný bankovní převod američané nemají moc rádi - někdy neradi sdělují číslo svého účtu. Navíc jsou tam ty zmíněmé poplatky a to jak na straně plátce tak na straně příjemce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martine!
Ještě doplním jednu svoji zkušenost s DEMO verzí. Vyplatí se vyčerpat 30-ti denní trial pro DEMO před instalací ostré verze. Já jsem si ostrou verzi koupil hned po týdnu a iniciativně jsem ji nainstaloval, ale od tohoto okamžiku se mi DEMO zablokovalo co se týče možnosti stahování ostrých dat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Martine,
já přidám rovněž svou zkušennost. Účet mám u KB. Osobní bankéř mi poradil, že mohu platit svojí současnou embosovanou kartou přes internet nebo je možnost pořídit si ke svému současnému účtu speciální virtuální elektronickou platební kartu, určenou výhradně pro platby na internetu (tzn. na jiné platby se nedá použít jako např. v obchodech, čerpací stanice, bankomaty atd.) Roční poplatek u KB za tuto vezri platební karty je 69,-Kč. Bankéř vám po osobní domluvě nastaví max. měsíční limit pro platby, pak vám zhruba do týdne přijde na pobočku obálka s autorizačním kódem + potvrzujícím PINEM. Vše je na zařízení velmi jednoduché a rychlé cca do 1týdne. Hodnota kurzu měny, ve které budete platit se určuje podle aktuálního devizového prodeje měny a vychází se z jeho průměru ke dni, kdy proběhne platba na internetu.

Prakticky pak platba proběhne na internetu tak, že vás po objednání zboží systém vyzve k zdání autorizačního kódu (ten bývá zpravidla u KB 16-místný + PINU 3-místný). Po potvrzení se vaše penízky odešlou z vašeho účtu v měně na účet společnosti, kde jste uskutečnil danou transakci.

Hodně zdaru přeje Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za všechny odpovědi, budu si muset u své banky (ČSOB), prověřit zda je možné provést platbu kartou, kterou vlastním. Pokud jsem vše správně pochopil tak banka z mého účtu částku strhne v korunách, převede ji na $ dle platného kurzu, a provede platbu. Taky předpokládám, že "ostrá" verze programu za $197 neobsahuje Accounting Plugin, a budu si ho muset přikoupit. Nic dalšího, vyjma aktuálních dat, už snad ke svému papertraidingu potřebovat nebudu.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...