Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry vecer,
moznost nastaveni EMA Envelopes jsem nasel v programu Powersignals.com, ktery je [zda se] velmi podobny TNT, data jsou vsak drazsi. Lite verzi si muzete stahnout zdarma, otazka je, jestli lze pretahnout data z TNT do Powersignals.com?? Kdyz na neco prijdete, dejte vedet.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
jaké přesně jsou další náklady spojené s dodáním softwaru ? Pokud jsem to z jejich stránek pochopil správně, zaplatím ještě $24 za pomalejší dopravu. Dále tam je něco čemu přesně nerozumím, nějakých 6,25 % asi z hodnoty nákupu a má to být clo ? Může mi prosím někdo vysvětlit s jakými dalšími náklady mám počítat a zda si to vezmou najednou z mého účtu, nebo ta doprava, clo atd. se bude platit zvlášť ? To víte, v USA jsem ještě nenakupoval. Děkuji za odpovědi.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

CD jsem si také objednal, ale nic mi nepřišlo, možná z toho důvodů, že jsem následně stáhnul z webu a aktivoval 30 denní zk. verzi. Pochopil jsem, že CD zašlou na vlastí náklady.
Po zakoupení TNT Pro v.4.0($197.00) počítejte minimálně s poplatkek za Accounting Plug-In, - $97.00 a EOD data $19.95/měs., nebo 199.50/ročně.
Z výše popsaných problémů jsem plnou dobu neplacené 30 denní verze nevyužil, nicméně program mi přišel user friendly a užitečný pro testování indikátorů, strategie.
Osobně s koupí ještě posečkám a budu testovat papírově, v jiných alternativách.
Až budu plně rozhodnutý obchodovat pozičně a na ostro, budu o koupi znovu uvažovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
vyplnte si objednavkovy formular a tam by jste mel mit vypsany vsechny polozky, ktere Vam budou uctovat. Teprve po schvaleni zaverecne faktury [stisknete nejake konfirmacni tlacitko] Vas budou uctovat. Meli by Vam uctovat postovne [shipping and handling] a pokud uctuji taxu 6.25%, tak se jedna o neco vzdalene podobneho jako je DPH. Bohuzel nektere zeme v USA maji tuto taxu v predpisech.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
zeptám se na dvě "vychytávky" v nastavení TNT. Na té nejspodnější liště, kde se zobrazují O/H/L/C je další okno, kde se zobrazuje buď volume nebo OI, ale obojí nejde nastavit? V nastavení je pouze volba na V nebo OI.
Něco podobného nejde nastavit snad ani u MACD, kde bych rád viděl histogram s 2x EMA v jednom okně, tak jako je to na některých webových stránkách burz. Opět je tam pouze volba v nastavení buď pouze histogram nebo dvojité EMA?

Předem děkuji za odpovědi

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Tomáši,
Volume a OI je v jednom okně označeném jako V/OI - standardně červená linka zobrazuje OI, histogram Volume.
MACD se počítá ze dvou EMA - tak jestli vás nemate toto nastavení. MACD je v Gecko zobrazován jako histogram nebo linka PLUS je možné si nechat zobrazit klouzavý průměr počítaný z MACD, který je v nastavení označován jako "trigger line".
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mohl by prosím někdo poradit. Chtěl bych si vytáhnout hist. data z TNT - cca 10 let. Můj obchodní systém(první a velmi jednoduchý) vykazuje zatím výborné výsledky(až jsem z toho v šoku). Chtěl bych data vynést třeba na 3 metrovém papírovém pásu, kde uvidím 10-15 letý průběh, to pověsit na zeď a jen pozorovat. Hlavně prozkoumat ty výkyvy pořádně a nespoléhat jenom na indikátory,které zatím fungují bezvadně. Hodně se řídím citem a sezónou. Tento systém jsem zkoušel na CORN, ale třeba na cukr, nebo na maso to takové výsledky zatím nepřináší. Už se podezírám, že více spoléhám na pravidelnost.
Omlouvám se za rozvedení myšlenky, ale vždy přišla bleskurychlá odpověď. Určitě by někdo mohl poradit, jestli nemám úplně "blbej" nápad a jestli má vůbec cenu se s tím 10 letým průběhem na 3m papíře smolit...

Pěkný den
Mecini

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...