Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den Tomáši,
chtěl jsem prostě získat přehled propojením grafů za posledních cca 10-15 let, získat přehled o výkyvech trhu, chování v jednotlivých dnech, maximálního low a high atd., a hlavně prozkoumat chování indikátorů z dlouhodobého hlediska. Jedná se vlastně o otestování systému. Pokud si třeba v corn projíždím jednotl. denní grafy a překlikávám občas jako doplňující info na týdenní a měs. grafy, jsou zde pouze celkové pohyby. Rád bych tyto data přeimportoval třeba do Excelu, nevím ovšem jak?

Omlouvám se za tento, pro řadu zkušenějších, jistě srandovní dotaz.
S pozdravem
Mecini

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podle mě by to bylo dobrý pouze pro dlouhodobého investora a to kdoví jestli. Pokud chcete obchodovat v řádu dnů - netestoval bych roky. Zbytečná ztráta času. Že jsou někde maxima a minima to je důležité, jen když se cena motá kolem nich. Jinak ne.
Trénovat můžete cokoli. Ale z mých zkušeností se buduete blížit cíli spíš, když se přiblížíte reálu.
Zdraví PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za Vaše odpovědi, v testování se chovám zejména jako dlouhodobý poziční obchodník, například v CORN obchoduji pouze 1-4x na kontrakt. Nemám dobré zkušenosti obchodovat častěji, v této komoditě se pouze snažím zachytit dlouhé a krátké trendy, kterých ani víc není. Snažím se udržet si vynikající (85%) úspěšnost zachycení těchto trendů pouze pomocí EMA a posouváním SL po EMA 9 + občas RSI. Z tohoto důvodu jsem zjišťoval jestli lze přenést data z TNT jinam pro další zpracování a "vyladění" pozic.

Přeji pěkný den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se týče převodu dat do excelu - pak uživatelé, kteří si TNT oficiálně zakoupili, mají možnost stahovat ze serveru nějaká historická data v .xls souboru, netuším však v jaké délce. Pokud máte pocit, že vytisknout grafy a pospojovat je do 3 metrového pásu by vám pomohlo, pak bych se tomu rozhodně nebránil. Já doposud nalezl "pospojovaná" data pouze v backtestovém systému TradeStation, který s Petrem používáme, zde už se však jedná o relativně drahou a náročnou záležitost spíše pro pokročilejší obchodníky.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat uživatelů fóra jestli existuje nějaký způsob jak v TNT zobrazit číselnou hodnotu MA (např. tak jako indikátorů dole). Na ploše grafu se zobrazuje pouze grafický průběh. Přesná hodnota je potom v tabulce dat, ale tam je přístup již komplkovanější. Není nějaký jiný způsob? Díky za info.

Pěkný den.

Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

neviete mi poradit? Vcera som stiahol TnT trial verziu,ale vobec nemam natiahnute plug.Nemozem zadat ziadne prikazy atd.Prestudoval som creva v tomto fore a pokusil som sa zariadit ale nic.Taktiez som pisal na mail do Gecka,ktory mi prisiel po vygenerovani hesla.Bohuzial nemam ziadnu odpoved.

Dik za info B

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar Brco,

Nevím kde je problém, ale TNT je potřeba registrovat přes internet,. Tzn. po instalaci je třeba vložit obdržený kód (buď plná verze nebo trial) pro zápis do windows registrů a počítání doby funkčnosti trialové verze. Poté vždy při spuštění se program dožaduje potvrzení zda spustit trialovou verzi nebo plnou. Neměl jsem s tím problémy. Vyčkej na odpověď od TNT jsou seriózní a jistě dojde. V případě neúspěchu zkus popsat krok po kroku co se děje při spouštění, aby šlo vysledovat kde by mohl být zakopán pes.

(tu)

Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Provádím v TNT papertrading a chtěl bych se zeptat na následující. Jsem v jakémkoliv starším kontraktním měsíci kukuřice, chci si graf přehrát od nějakýho staršího data (dám "play to" nějaký starší datum) pak si to postupně posouvám a papertraduji. Když se však chci podívat na týdenní graf, abych věděl vývoj v řádech týdnů, tak se mi zobrazí celý graf, ten musím opět dát přehrát zpět a když se přepnu zpátky do denního grafu, taky už se zobrazí celej a opět musím dát přehrát zpět. Lze tomuto nějak zabránit, aby zůstal graf přehraný tam, kde jsem ho měl? Nebo dělám něco špatně a vy s tím problém nemáte?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak jednoduché. Děkuji.
Bohužel mám však zkušební verzi po skončení 30ti dnů a tyto ikonky mi zmizely, takže mi nezbývá než program koupit, což jsem zatím nepovažoval za nutné. Nebo se smířit s tím, že se mi to bude takto vracet zpět. Už jsem to vyřešil trochu tím, že si otevřu TNT 2x, v jednom okně mám denní graf a ve druhém týdenní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...