Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den Libici,

nemáte na mysli Bollinger Bands? To jsou dle mých informací a poznatků jediné envelopes, které lze v TNT nastavit.
Zkuste možná vložit dotaz přímo do fóra TNT, osobně jsem tam zatím žádný dotaz zkoušet nedával, ale od jiných jsem slyšel že odpovídají ochotně.
help.geckosoftware.com/support_forum/index.php

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
nejedna se o Bohlinger bands, avsak o MA Envelopes. Pocitaji se z MA. Neni to zadny zahadny indikator, avsak je malo obsazeny v nabidkach TA pro komodity [neni ani na Barchart, BriteFutures, FutureSource], mam jej vsak v softwaru pro Forex a Stocks. V TNT na 99% nejsou, protoze jsem zkousel vse mozne a nenastavil jsem je. Zkusim se jeste zeptat v TNT foru, jestli existuje nejaky trik, jak je v TNT nastavit a dam vedet.

Diky za odpovedi a preji hezky den,

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím, v rámci treningu jsme "tradova" komoditu SB2005N. Docela se mi dařilo, ale poslední příkazy pro zobchodávíní před LND již nebyly v programu provedeny , zadal jsem je až 30 července. Zmátla mě červená čára v programu, kterou jsem považoval za poslední den obchodování.
Nešlo by zde (nebo do jiného vlákna) ukládat i záznamenaný obchodů z TNT ( kdybychom se chtěli poděli s osttaními o názory, strategie obchodů?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, v rámci treningu jsme "tradova" komoditu SB2005N. Docela se mi dařilo, ale poslední příkazy pro zobchodávíní před LND již nebyly v programu provedeny , zadal jsem až 30 července. Zmátla mě červená čára v programu, kterou jsem považoval za poslední den obchodování. Nešlo by zde (nebo do jiného vlákna) ukládat i záznamenaný obchodů z TNT, kdybychom se chtěli podělit s osttaními o názory, strategie obchodů?

163

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím, no jak vidíte v tomto vláknu - 22.1. jsem
> psal, že o programu uděláme seriál pokud bude
> čtenářský zájem - zatím jste první kdo o něj zájem
> projevil tj. dosud žádný seriál neplánujeme - on
> je ten soft opravdu hodně jednoduchý. Zkuste mi
> kdyžtak na mail poslat nějaký konkrétní podnět k
> článku a pokud bude o čem psát, téma rád
> zpracuji.
> petr


ahoj
mě by zajímalo, jak napr. v RSI dole nastavit zobrazení vodorovných linií na 30 / 70 úrovni, nemůžu to najít (pokud to tam je)

děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...