Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 PetrPavel: jak uz nazev napovida end of day zobrazuje koncova denni data, live jsou zive streamovana data.
EOD data se vetsinou pouzivaji na pozicni obchody, live na intradenni obchodovani. Pokud se chces venovat ID obchodum, vetsinou se zde na financniku jako platforma doporucuje a pouziva Ninja Trader. Gecko zacinalo s EOD platformou/daty, svoji live platformu spustilo pomerne nedavno, takze tady na financniku moc lidi, kteri by Gecko pouzivalo k ID obchodum, tu nenajdes.

Pokud se chces o obou platformach dozvedet vice, doporucuju stranky vyrobce:

www.trackntrade.com/futures/live/
www.trackntrade.com/futures/eod/

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

garax: Ahoj, nevíš prosím zdali jde ten kupón SANTABUCKS použít opakovaně u jednoho člověka? Já si TNT budu teď také kupovat a když jsem nanečisto zadal objednávku na TNT + spread plugin, tak mi to odečetlo 75$, nicméně ono to možná jde i tak, že si nejdřív člověk koupí TNT s daty a použije kupon a následně v další objednávce dokoupí spread plugin, kde jde také odečíst 75$ to by dohromady dělalo slevu 150$, což by bylo fajn ušetření peněz.
Zkusil to tak z Vás tak někdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukas84: SANTABUCKS - 75$ jde použít jen 1x (je to psané přímo v nabídce). Nicméně jde s nimi dobře smlouvat. Alespoň moje zkušenost je, že jsem usmlouvala 50% slevu na celý balíček dávno po jejím vypršení a ještě mi k tomu přihodili jeden Plug-in zadarmo. Měla jsem poměrně čilou korespondenci s Erikem, a když jsem viděla, že po mailu to nejde, přímo jsem mu zavolala (přes skype) - a dostala z něj co jsem chtěla, a to úplně v pohodě :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...