Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Likvidní komodity pro začátečníka


Wolfi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 119
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zdravím všechny,
přes RSS mi přišel článek publikovaný na FinExpertu o tzv. ETC komoditních akciích a dále na kurzy.cz byl článek o tzv. TRAKRS futures:

www.finexpert.cz/default.aspx?server=1&article=18425
www.kurzy.cz/zpravy/129972-netradicni-futures--rogers-trakrs/

Nemáte někdo prosím bližší informace oč jde?

Díky
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 2 týdny později...

to toronto:
nejlepší bude když si přečtete Komoditní manuál,který je zde na webu zdarma k dispozici. Určitě si ho přečtěte minimálně 2x aby Vám bylo vše jasné. Dobré je si taky přečíst diskuze v kterých naleznete mnoho odpovědí na Vaše otázky a nejasnosti.Poté je dobré absolvovat kurzy které zde Financnik pořádá-ušetří Vám to spoustu času při hledání otázek i způsobu obchodování.
Pak si vyberte trh který chcete obchodovat a testujte a testujte.....pokud překonáte toto období, jste na dobré cestě stát se časem full-time traderem....

Mnoho úspěchů a pevnou vůli!

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim Vas,
mam takovy dotaz tykajici se Volume a Open Interestu. Kdyz se podivam na End of Day ceny komodity 5 Year T-Notes(CBOT) Sep07, tak vidim u Volume 304,955 a u Open Int 0. Znamena to tedy, ze bylo zobchodovano pres 304 955 kontraktu a nikdo nezustal v pozici pres noc? To se mi zda dost divne a aby toho nebylo malo, tak se situace opakuje i v minulosti u teto komodity, opet Open Interest=0. Nevim, proc by se meli vsichni na noc zbavovat teto komodity kazdy den, pritom se ji zobchuje ohromne mnozstvi...
Opravdu tomu nerozumim a byl bych rad, kdyby mi to nekdo vysvetlil.
Predem diky, Lukas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...