Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím vespolek , vidím , že jsou zde opravdoví odborníci , kteří zdatně programují . Mám dotaz pro právě takového fachmana . Mám EA bez zdrojového kódu . Dá se to nějak vyřešit , rozbalit , přetransformovat ? Prostě získat zdrojový kód , abych si mohl v EA nastavit a změnit co potřebuji ?Pokud mi někdo vyrobí takovýto překladač , rád tuto službu budu honorovat i( finančně ) . Je mi totiž jasné , že to nebude jednoduché a i časově náročné . Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Švejk
Pokud "poklepeš" na soubor *.mq4 - otevře se ti Metaeditor, tedy soft, ve kterém se píše zdrojový kod.
Pokud je zaheslovaný, tak nevím, sám to taky neumím. Darkman udělal překlep (chybělo "ř" - otevených) tak jsem si to otevřel, doťuknul, zkompiloval a je to. Tam ale moje znalosti končí. Darkmane, ne abyses nazlobil, jsem ti nesmírně vděčný - upřímně !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachman:
neboj z preklepu si fakt nic delam, holt v ČJ jsem totalni ignorant to osobe bohuzel vim :)

scita to vsechny otevrene pozice na vsech parech pokud to chces pro aktualni par, tak radek
ucet += OrderProfit();
nahrad
if(Symbol()==OrderSymbol()) ucet += OrderProfit();

Svejk:
Jestli myslis z ex4 udelat mq4 tak to fakt nevim jestli to jde. Nikdy jsem to nepotreboval, ale vseobecne se temto utilitam ktere udelaji z kompilovane verze (ex4) puvodni (nebo aspon podobny) zdrojak (mq4) rika decompilator tak zkus oslovit strycka google :)

DarkMan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachman:
nechas tu mou ruku :) clovek poda prst a ruka v haji :) hele mrkni do toho kodu ja myslim ze je to fakt easy vzlaste kdyz vis jak vypadala predesla verze a chces obe verze spojit.

Postup:
pridej promenou ucet2 plň ji stejne jako v predchozi verzi
a pak jen zkopiruj podminky ktere volaji funkci LabelCreate dej tomu jinej nazev a jine souradnice a promenou ucet nahrad ucet2 a je to ready ......

!NEBOJTE SE EXPERIMENTOVAT!

Kdyby jsi to preci jen do vecera nedokazal tak se mi ozvi na mail at to tu zbytecne neplenime

DarkMan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...