Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To PaJaSoft...

To vsetko co pises ke mi uplne jasne, tam problem vobec nevidim.....

Skusim este raz pre lepsie pochopenie opisat moj problem:

Mam AOS, ktory pri TF 1H a testovani every tick (based on all available...) dava urcite vysledky. Pokial vsak pustim AOS na backtest v metode Centrol points (based on the nearest less timeframe with fractal interpolation of 12 control points), vysledky su omnoho lepsie.

Moja otazka je, ako je definovana metoda Centrol points (based on the nearest less timeframe with fractal interpolation of 12 control points) alebo ci ma niekto algoritmus ako testovanie prebieha pri tejto metode.

Chcem to doprogramovat do AOS, co by zanmenalo ze ked ho pustim na every tick, bude to mat tie iste vysledky ako na metode control points.

Na MetaQuotes, forex-tsd, ani na ruskych strankach som zial nenasiel nic co by mi pomohlo...:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

matussk - pokud je tva metoda tak malo robustni, tak ti doporucuji dlouhodoby forward testing na data feedu brokera, ktereho hodlas oslovit v realu a na strategy tester v MT1 zapomen. Pokud nebudes uspesny, zahod ji a zacni znovu... - ber to pouze jako dobre minenou radu.

K Tvemu problemu... - ridim se pravidlem, ze je lepsi naucit rybare chytat ryby nez mu je servirovat,... - co treba zadat kouzelnou formuli do strycka Googleho "strategy tester site:metaquotes.net"? Hned prvni odkaz je ten pravy...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To PAJaSoft...

velmmi pekne porekadlo to s rybarom, samozrejme ze davam plne za pravdu :)

link ktory mi to vygooglilo a aj tie nasledne som poznal, ale ... nieje mi ale jasne co sa s tymi 12 timi close control pointami deje... robi sa ich priemer, scitavaju sa, co nacitavat aby som to dokazal prerobit ?

mozem Ta este poprosit o ozrejmenie tejto metody, promin ak uz lezem na nervy ...

Diky, matussk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

matussk:
mám pocit, že se pravděpodobně vydáváš slepou uličkou, pokud ti vychází špatný backtest na ticková data, dobrý jen na hrubý nástřel z control points, nejspíš ti nebude fungovat ani reálné obchodování. Ale to ti radil PJS, ať si to vyzkoušíš v reále. Já ti radím zapomeň na to, že obchodování namodeluješ stejné jako testování a zkus možná jiný systém.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

matussk: pohoda dzez:)

Princip je zhruba takovy, ze mas dva body - dve ceny. Mezi nimi proloz primku, takze jsi schopen vyjadrit matematicky popis tohoto SPOJITEHO utvaru. Jenze v realu nejsme ve spojite soustave, ale v diskrecnim case... - no a tak ta primka se rozdeli na 12 oblasti (dle schematu popsaneho na strankach), kazda se prohlasi za jednu cenu - podobne jako se vzorkuje analogovy signal (o urcite frekvenci a amplitude) do digitalniho prenosu, je-li ti to blizsi.

V principu je uplne jedno s jakou metodou budes testovat - zakladni vysledky musi byt alespon trochu optimisticke i s jen close cenama, pokud jsou vysledky mirezne, je vice nez pravdepodobne, ze je to k nicemu. Myslim si, ze z hlediska realneho obrazu obchodniho systemu bohate staci (a je dokonce casto realnejsi) pouzit close ceny na 1min TF s tim, ze indikatory a jine potrebne veci se pocitaji treba s vyssi TF... takze bazi dat mit minutovou (a pak pouzit vsechny nizsi dostupne TF) nebo docasne upravit OS pro tester tak, aby nepracoval s aktualnim TF (1min), ale se zvolenym a vstupni data (volani start()) byla minutova.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji předem ,
nemohu nikde najít soubor k rozšíření Meta Traderu 4 o Multi Time Frame . Nebo se dá někde stáhnout multi time frame terminál ? Poradí někdo ? Našel jsem plno indikátorů k MTF , ale terminál nikde . Díky i za přesměrování na jiné vlákno .Pokud se ptám blbě , tak i tak díky za vysvětlení . ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji , ale ani tento odkaz nic neřeší . Moje otázka je asi nesrozumitelná , nebo špatně podaná . Potřebuji rozšířit Meta Trader4 o multi time frame soubor , abych mohl využít indikátorů na MTF . Identifikátorů , které využívají zhodnocení dat z více timeframů najednou a přenášejí ho do jednoho time okna .Funguje to jako například triple screen system , ale jeden indikátor hlídá pohyb na všech grafech a ty vyhodnotí . Indikátorů jsem našel desítky , ale na normálním meta traderu nechodí , takže musí existovat něco , co to dovolí . Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...