Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tomarossa:

a) platformu MT4 ti poskytuje broker nebo ti broker poskytuje trading terminal a charting apod. muzes (zne)uzit jineho brokera s MT4.

b) MT4 umi to, co do nej laduje broker, obecne MetaTrader platforma nema omezeni co se tyce instrumentu - viz metaquotes.net

c) zalezi zda-li je to script, indikator nebo Expert Advisor - zabrouzdej do zdejsi Wiki, urcite ti pomuze...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím traderov MT4.
Prosím o názory a pripomienky :
MT4 testujem asi 2 mesiace - demo. Skúšal som rôzne indikátory, stratégie a pod. Veľa som sa tu na tomto fóre naučil. Objavil som na stránkach MT4 Expert. poradcov tak som ich začal testovať. Klasicky - v testeri stratégií. Najviac sa mi pozdáva EA RobotPowerM5. Napr. na GPBJPY daily spraví úžasné výsledky. Funguje aj na GPBUSD a USDCHF. Má s týmto EA niekto skúsenosti? Dá sa veriť testeru v MT4 alebo sa testy robia inak?

Ináč chcem poďakovať tvorcom finančníka a všetkým kto tu prispievajú svojimi radami. Dúfam, že o pár mesiacov alebo rokov budem môcť prispieť svojimi skúsenosťami.
H2O

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: pajasoft

DIky, jen nerozumim tomu, ze mam MT4 nainstalovany a nemam brokera.. kdo mi ty data teda poskytuje? Navic, broker, ke kteremu pomalu smeruju (IB) ma jinou, svoji, platformu (TWS).. to si mam vybirat brokera podle toho, jestli ma MT4?

Zaroven bych se rad pripojil a take se zeptal na backtesting.. jak se to v MT4 dela a jsou vysledky ok?

DIky moc,
Tomarossa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcel by som poprosit Metatraderistov, je este nejaka ina moznost na modifikovanie TP a SL v otvorenych poziciach (alebo aj orderoch) ako ist do Terminal, zalozky Trade a tam na to klikat a potom to menit v tom otvorenom okienku ?
Len sa pytam, ci mi nieco neuslo (trocha zlozvyk z VT posuvat SL/PT priamo na grafe).
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
vytvořil jsem si vlastní strategii. Testuji zpětně ručně na MT4 s velmi dobrým výsledkem.
Průběžně se střídavými výsledky a mám dojem, že zde působí negativně můj vlastní lidský faktor.
Rád bych provedel větší testování ale neumím napsat skript (mé programování skončilo v první polovině 90-tých let u jazyků, Basic, Fortran a FoxPro).
Můžete mi někdo pomoci radou jak do toho, nebo napsáním skriptu podle mého zadání?
Budu vděčen i za tu radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MiroslavCZ: Rozumim... a s tim souvisi i to, ze nelze "do fronty" zadat pending prikaz a clovek si bud musi napsat primitivni EA nebo skutecne pri otevreni burzy byt u terminalu (chyby jako Quote off (ti jsem videl prvne) a Trade is disabled mne u pozicniho obchodovani via MT4 vylozene stvou!). Treba by mne zajimalo kdy WHC konecne otevre mini zlato a stribro z e-CBOTu, pripadne Soymeat, kdyz ceny plynou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...