Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LUKY:

Zjistit si typ order - OrderType() a pokud je OP_BUY, pak if(Bid > OpenOrderPrice + posun) OrderModify(..., OpenOrderPrice() + X, ...)

posun = ten zisk 15, 20 apod.
X = to BE+ neco - pokud spread, pak bych volil bud MarketInfo() hodnotu nebo natvrdo Ask - Bid


Pro OP_SELL je to adekvatne opacne.

PS: Pisu to z hlavy, takze mozna je to OrderOpenPrice apod...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vážení přátelé MT4
včera jsem byl na Traders forum a hluboce to na mě zapůsobilo.Bylo tam prý 200 traderů (nepočítal jsem je), a pro informaci si dovolím přiložit program, tak jak byl uveden.

* intradenní obchodování
* živé komentování intradenních trhů a systému WoodiesCCI
* interaktivní výměna zkušeností s intradenním obchodováním obecně i intradenním obchodováním WCCI

Doplňkové pasáže hlavního programu (moderované vstupy):

* analýza výsledků WoodieCCI systému od začátku roku 2007 v pojetí, v jakém jej každý čtvrtek komentujeme na stránkách Finančníka.
* software pro intradenní obchodování (TradeMaven, Sierra, Genesis)
* tipy pro práci s programem Genesis
* pojetí obchodního dne intradenního obchodníka – jak trávit den efektivně?
* nové technologie pro intradenní obchodníky
* problematika dat při intradenním obchodování forexu (přednese Petr Z., ve fóru pod nickem Trader01)
* stavba systému na základě CCI(přednese Petr Z., ve fóru pod nickem Trader01)
* interaktivní ankety na téma intradenní obchodování – aneb zjistěte kdo co obchoduje a jakým způsobem.

Mimo jiné, proběhly při setkání různé ankety.Jednou z otázek taky bylo, jaký program používáte při obchodování.
Možná, že jsem se v tom množství přehlédl, ale když došlo na skupinu lidí, kteří obchodují ještě s nějakým jiným softem, než který byl již jmenován, zvedly se dvě ruce,moje a ještě jednoho člověka, který uvedl, že používá MT4.
Vzhledem k tomu, že se zde často používá statistika, tak to je tuším 1%.
Jinak samotné forum bylo hrozně fajn, ale to zjištění mě trochu uzemnilo.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, narazil jsem na jeden zajímavý indikátor, jmenuje se PFE (Polarized Fractal Efficiency). Je založený na teorii chaosu a fraktálech, umí měřit trendovost trhu a dává zajímavé signály. Zvlášť pokud se použije v kombinaci s něčím dalším, podobným, jako třeba FDI (Fractal Dimensional Index). Problém je, že ani po zdlouhavém hledání na internetu jsem ho nenašel ve verzi pro MT4. Všude je jen MetaStock, po dalším hledání jsem narazil ještě na verzi pro VT (v jedné z posledních verzí VT je i originálně). Mohl by mi ho někdo pomoci přeprogramovat do MT4? Já už to zkoušel, výsledek je zajímavý, bohužel ale neodpovídá plně tomu VTčku, i když podobnost tam je. V příloze jsou: obrázek z VT, dvě verze indikátoru pro VT, které jsem našel, a můj pokus v MT4, se kterým potřebuji pomoci. Určitě to stojí za to, ten indikátor je opravdu zajímavý.

3508

3509

3510

3511

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, libi se mi metoda vegasova tunelu a nekde jsem cetl, ze MT4 je pro to dobry software.. jelikoz jsem ale v tradingu novy, mam nekolik otazek na vas zkusene (abych se do MT4 nepoustel zbytecne):

- jelikoz jde MT4 stahnout volne z netu, znamena to, ze pak uz se pak nepouziva platforma od brokera? jak pak ale zadam prikaz?

- MT4 umi "jen" forex, ze ano? komodity zde nejdou..?

- jak do MT4 natahnout script (vegase)?

Diky moc,
Tomarossa

"Everything should be done as simple as possible, but not simpler" -A.Einstein-

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...