Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Svejk:
Jsi uplne mimo hledas neco co neexistuje, neni zadny balik od metaquotes pro MTF at indikatoru nebo nejakyho softu. Pokud chces indikator ktery bere hodnoty z jineho TF a promita to na aktualni TF a nejsi spokojeny s tim co je na netu (coz se divim) tak si to naprogramuj vlastni indikator jak potrebujes, tutorialu jak to udelat je hafo a funguji.

to all:
Mimochodem ten vyse uveden odkaz resi docela podstatny problem v MT a to ten ze umi v realtime modelovat jakekoliv tf jednudobu jsme tu o tom diskutovali jak to udelat.....

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuji za odpověď , ano , jsem úplně mimo . Proto hledám pomoc tady , třeba i u tebe , který tomu rozumí . Vyděl jsem to na vlastní oči a jako takové jsem to popsal . Zcela určitě jsem viděl to , co tady popisuješ . Ale protože tomu nerozumím , tak jsem se ptal tak , jak jsem se ptal .Moc se mi to líbilo a chtěl bych to taky vyzkoušet . Budu moc rád , když se mnou budeš mít tu trpělivost a navedeš mě na to vlákno , kde jste tento problém řešili.Nahrál jsem si soubor , který jsi mi poradil , ale nic mi to nedělá . Proto potřebuji poradit .Děkuji za tvůj čas a trpělivost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Svejk:
Nejak se do toho furt zamotavas a placas pate pres devate.... furt nevim co chces ..... jednou reknes ze nehledas zpusob jak modelovat jine TF nez ktere je v MT, v zapeti reknes ze to nechces, pak zase ze chces ale nevis jak na to:)

1) Pokud chces namodelovat kterekoliv TF ktere v MT napr 10min graf tak to lze viz ten muj prvni post pro tebe co a jak udelat je presne popsane na te strance, vcera jsem zkousel 2H TF a fungovalo....

2) Pokud chces nejaky indikator (napr MA) vyuzivat multitimeframove (tzn. ze napr na 5m vydis MA z 30M a 60M) tak to lze samozrejme naprogramovat, ale nechtej po me abych to delal, bo za prve je to uz 100% nekde na webu, za druhe se to v tomto vlakne uz resilo jak to napsat, a na webu je taky hromadu materialu.......

zkus do google zadat "mt4 indicators" a budes mit tolik linku na MT indikatory ze mas na par mesicu o zabavu postarano :)

snad to pomuze

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A ještě poslední . K tomu , abych teda mohl použít MTF indikátor , musím něco nahrát ,změnit,naprogramovat v MT4 . Jestli ti dobře rozumím , je to tak ? Pokud ano , tak to je to , co byla vlastně pointa mého dotazu od prvopočátku . To "něco " právě hledám a potřebuju . Každopádně díky .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Švejk, asi ti moc neporadím, ale tady máš pár indikátorů(jestli je ještě nemáš) které fungují nějak podobně. Třeba v xpMA napíšeš potřebnou TF(1,5,15,30,60,240..), kterou to má ukazovat.... Potom GMACD ti ukazují které TF je v trendu up, nebo down....atd. Třeba ti to k něčemu bude. Jirka

3468

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Identifikátorů mám dost , ty jsem si postahoval. Ale neměl jsem žádný , který bych k sobě spojil . Moc jsi mi pomohl , protože tvoje dva spolu fungují a to jsem potřeboval vidět . Já se v tom hrabu teprve třetí den a vlastně ani nevím , jak to má fungovat . Furt mě to nešlo . Až ty tvoje identifikátory komunikují . Viděl jsem ale na vlastní oči , jak to má vypadat . EA , které si bere údaje s 6 timeframů a neplete se . To mě hlava nebrala. Víc mě samozřejmě nikdo neřekne . Ale mohl jsem se dívat dvě hodiny a bylo to moc kouzelné . Když jsem žebral alespoň o vzorek na test , bez zdroje , jen na čumendu , bylo mě řečeno , že musím mít Multi Time Frame Terminál , a tak to vlastně všechno začalo .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...