Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Ano, roztáhnout to pochopitelně jde, ale to jsou oba monitory zaplácaný MT4 jako takovou.Pochopitelně mám tím víc místa na grafy. Nicméně já chtěl to, abych na jednom monitoru měl zmenšenou MT 4ku + třeba jeden graf a na druhým jen dva nebo tři grafy v celý ploše, - prostě jen okna.Jenže mám pocit, že okna grafů jsou s MT4kou spojeny díky spodní liště, kde jsou pevně ukotveny záložky grafů a proto nejde přesunout graf mimo okno MT4ky.Leda nějakou fintou, ale tu neznám.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trigor:
Uz ti to psal PajaSoft, otevri si dve instance MT k tomu nepotrebujes CoreDuo je to jen vyhoda, sice nepouzivam vice monitoru bo mam notas ale jsem presvedcen ze to tak jde rozdelit.

Luky:
Nejak nechapu jak to myslis "do keteré části scripta se umistuji Alerty", muzou byt kdekoliv zalezi jen a jen na tobe kdy chces aby to pipalo, pokud chces aby to pipalo pri zmene barvy tak najdi prislusnou cast v kodu ktera meni barvy a pridej pro jednotlivy smer PlaySound("nejaky.wav");



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Že jim to někdo nehlídá, u nás v prodejně stojí chlap i u bábovek........... Šlo mi v podstatě jen o to, zda závada není pouze na mém stroji, podle reakcí (děkuji za ně) vidím že ne (to potěší). Na VT zadám jednou denně jeden příkaz od oka, už asi měsíc ani jedna ztráta. Pak sednu k MT, po důkladné analýze zadám příkaz a co myslíte? :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachman

děkuji za pomoc, (nevím čím to je, ale zkopírovat ho z netu do počítače je pro mě hlavolam, nicméně zdařilo se). Tatím se to tváří, že to funguje.Jen ještě jedna otázečka, to základní nastavení je pro jaký TF, resp. dá se použít na 5M? Ještě jednou děkuji a přeji hodně dobrých obchodů.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor
minimálně milionkrát :-) tady bylo napsáno - každý si to může (má) nastavit podle sebe
já osobně když najdu jakýkoliv indikátor, roluju grafem a koukám, jak se chová indikátor ve vztahu k pohybům grafu
pokud se mi nelíbí chování indikátoru, snažím se pozměnit nastavení aby lépe (rychleji, statisticky spolehlivěji...) vypovídalo a bylo pro mě smysluplnější. Někdy se mi to povede a schovám si ho, případně používám. Někdy mi prostě "nechutná", protože se mi nelíbí jeho reakce na graf, nebo to neumím nastavit k obrazu svému. Indikátorů jsou minimálně desítky, nebo spíš stovky, tak zkoušej. Stejně přibývají (Sid vyrábí :-)) nové, tak je to nekončící proces.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hele, daji se nejak do MT uploadnout znovu data? Mel jsem z minulyho tydnde 2 dny gap, protoze jsem nebyl u kompu a kdyz jsem to v pondeli zapnul, natahla se jenom cast dat. Zkusil jsem v history centru smaznout data a znovu je nacist, ale nacetly se historicky data nekdy do konce kvetna, pak je dira a nova svicka, tak to asi neni to pravy :)) netusite co s tim?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...