Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojky, nemůžu nikde najít, tak třeba někdo pomůže.

Potřebuji M1 kompletní data USDJPY ze včerejška, tj. 18/7/2007, nebo alespoň od 21:30 do půlnoci. (excel, csv, proste OHLCV databázi/tabulku - na acer@sextagon.cz ).

Jde o to, že se teď s brokerem dohadujeme. Já tvrdím, že měli výpadek v datech cca 20 minut, on tvrdí, že:

"Zejmena v dobe nizke likvidity muze dojit k tomu, ze se cena v dane casove periode nezmeni. To nejcasteji trva max. 3 minuty. Jelikoz se cena nezmeni, neukaze se novy tick o stejne hodnote na grafu, ani se neulozi do Centra historie. Cena tam ale ve skutecnosti je ci byla, jenom ji na grafu nevidite, jelikoz je stejna jako posledni tick. V teto dobe muzete normalne obchodovat. Je to proste naprogramovani platformy. "

Jenže já v té 20ti minutové pauze šel na internetové online grafy a tam normálně tickalo a dokonce byly změny kurzu. Po naběhnutí dat se mi zavřela automaticky pozice na stoplossu, o kterého dosažení jsem ale samozřejmě z platformy nebyl informován. Jistě, viděl jsem na Internetu, že se k němu kurz blíží, ale platforma mlčela.

Díky moc.

Petr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ono to chce jen popremyslet ostatne jako vzdy....
> Toz si nastav vse co potrebujes (tlousku,
> barvicky, ostatni serepeticky) a preuloz template


Bodaj by to bolo také jednoduché :-) Preuloženie templaty nepomôže a navyše sa jedná o súbor ex4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojky. Píše mi to "Neznámý účet", zkontroloval jsem nastavení, zavřel a otevřel grafy a nic. Je to teda demo, takže mně nebolí s tím laborovat, ale ani reinstall nepomohl, prostě požád čekám na aktualizace, což bez připojení k serveru asi nedopadne :-) Třeba se ale jednou dočkám :-) Asi jim budu muset napsat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: Darkman

Zdravym Darkman. Neviem co je zle, pouzit na svoj EA kostru nejakeho kodu, vlozit tam SVOJ system a podoplnat tam i uz hotove veci s inych EAs, konkretne trailing stopy, ked uz to niekto vymyslel a slape to dobre. Neverim, ze ty pouzivas nieco jedinecne, vynimocne. Neviem, co som ti vlastne urobil, ze si ma tak pourazal, hlavne ked ma nepoznas a podpanto nevie co ma a co chce. Mrzi ma to. Posielal som ti to na mail,( ktory zacina na hyb.., no uz je asi nefunkcny), ktory si mi ty sam poslal, tak nevidim ani problem v tom, ze sme neboli v kontakte. Zatial som sa nestretol s nikym, kto mal nejaku ochotu a ja som mu nejak nepomohol, minimalne inspiraciou alebo niecim, co lamal a zvatsa ak som nevedel, tak som to nasiel a posunul mu to. Skoda. No nic, nevadi, vsetci sme rozny.

Prajem ti vela pips a slusnejsich ludi okolo.

Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojda,

omlouvám se že znovu otravuji ohledně toho Universal Ts, mám s ním problémy, když chci aby se stoplossem pohl, musím na něj kliknout aby se otevřelo okno nastavení a pak jen kliknout na "ok". Nevím čím to je, všechno je podle mě nastaveno správně, hodnotu mám na 15 pips a zakřížkované políčko "umožnit obchodování" a stejně to nejde. Nevíte co by s tím mohlo být?

Předem Díky, Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andreo,
chyba bude zřejmě v tom souboru, který používáš.... zkus použít to co jsem ti přiložil, zkopíruj to do expert složky v MT. Scalppips je stoploss, tzn. když máš 6pip zavře se ti pozice ve ztrátě 6pip. TrailingAct je od kolika pip zapnout trailing stop, a tr. step je trailing...
jinak kdyby si chtěla rychlejší odpovědi na tvé dotazy, tak se klidně ptej na icq 222-651-212 a dostaneš info rychlej.
Nevím jestli trailing je to nejefektivnější, taky se používá posunování sl po dosažení určité úrovně, na to máš ea zase tady www.forexfactory.com/showthread.php?t=9553 tak snad to upotřebíš, ochrané SL mechanismy je dobré mít poloautomatizované, čert nikdy nespí :) (můj názor)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...