Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Viem, ze linkiek na system WoodieCCI tu uz bolo neurekom, ale stale neviem najst nic pre Metratrader, co by vykreslilo vsetko to, co ma. Ano, presiel som cele toto forum a vyskusal vsetky odkazy. Malo by to okrem ineho vykreslit aj vsetky 3 indikatory (Chop, Sidewinder, Zero line + farby na nich) tak ako to pouziva Woodie na svojej platforme. To fakt nenajdem zadarmo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, momentalne obchoduji na demouctu od Northfinance, tzn. používám MT4, zkousel jsem i VT a par jinych platforem, ale MT mi pripada zdaleka nejlepsi co se prehlednosti, jednoduchosti a spolehlivosti tyce.Mam relativne uspesny system , samozrejme je stale potreba ho jeste vyladit a hlavne poradne vyzkouset, nicmene se pomalu blizi chvile kdy bych chtel zacit s obchodovanim na zivo. potreboval bych par informaci od nekoho kdo taky zacinal na demu s MT4 a pak presel na zivo.Predevsim by me zajimalo jake jsou rozdily v rychlosti exekuce prikazu na demu a na zivem uctu.Mam trochu divocejsi styl obchodovani=casto(a s chuti:-) utahuju stoploss a PT.Na demu to funguje perfektne ale jak je to na skutecnem uctu? Predpokladam (asi trochu pitomej dotaz:-) ze platforma je vazana na brokera, tzn. ze nemuzu obchodovat s libovolnou platformou u libovolneho brokera, nechci se vzdat MT4 a soucasne mi Northfinance nejak neprirostl k srdci, proto se chci zeptat kdo dalsi umoznuje obchodovat na MT a jake s nimi mate zkusenosti (chci zacit s mini, ucet tak kolem 500 dolaru) Diky , diky.N.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja jsem virtualne bchodoval od listopadu 2005 do rijna 2006 s MT u firmy www.NEUIMEX.com, odradilo me ke konci par chyb v cenach (nahly ctvrthodinovy skok o 150 pips nahoru a zase zpet), ale nejvic me dostalo to, ze ac mela tato firma puvodne na svych strankach ze je svycarska a ma sve lidi v nemecku, tak po zaslani mych osobnich udaju bylo nakonci napsano ze mam kopie pasu apod zaslat na britske panenske ostrovy a tak jsem se na to vykaslal, dnes se divam ze se uz lze podivat jen www.neuimex.com, neuimex.ch a neuimex.de jsou na prihlaseni, ale uz davaji primo v kontaktech ze jsou BVI, mozna muzes vyzkouset jeste www.alpari.co.uk to jsou podle me rusove a nebo www.migfx.ch, ty zkousim ted.

Ja ted budu chvilku zkouset neco noveho, protoze me vic zajima spolehlivost brokera nez platforma, je pravda ze jsem jeste na forexu nejel na ostro, a doufam ze tu bude platit, ze nic neni horke jak se uvari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pajasoft
doporučoval jsi whcforex.com, kde je v nabídce DAX
nejedná se ale o DAX jako index, ale futuritní DAX (FDAX), ten se sice hýbe stejně jako DAX, ale bodová hodnota je jiná. Z německých vláken o MT vím, že mají screenshoty i s "čistým" DAXem. Psal jsem do jejich for, ale nějak si nerozumíme (ach ty jazyky :-( ).
Nestkal ses (nebo jiní) d MT4 s DAXem ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau všichni,

prosimvás, nevíte někdo jak zjistit průměrné rozpětí mezi high a low jednotlivých úseček na vybraném FX grafu? A pokud tato funkce v MT není tak je někde server, kde by tento údaj byl uveřejňován.
Mám ještě možnost zapsat si High a Low na každém baru/úsečce, které mám zobrazené na grafu a pak si udělat aritmetický průměr a zjistit tak průměrný rozměr úseček na daném grafu, ale moje lenost mi v tom nějak brání. Ne že by se mi teda nechtělo zapsat si u grafu který má přes 1000 úseček rozdíl mezi high a low u každé z nich a pak to vypočítat, ale... člověk má občas i něco jiného na práci než sedět 24 hodin u PC :)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...