Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

bachmann
nejsem zastáncem aos ani dalších serepetiček. Logika prodeje aos by ale mohla být jasná stejně, jako když tihle dva nahoře, co to tu vedou poskytujou školení, prodávají knihy, kopírují na svůj web práce jiných atd atd. A stejně tak je možná logika - jedu systém tj. potřebuji dav se stejným systémem v zádech.

poslední věta je však výstižná, Lenin měl pravdu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

a teď něco obyčejného.Mohl by mi někdo poradit jak donutím MT4 aby mi posílala emaily.Jsem v tomhle analfabet a tak netuším co mám vlastně vyplnit v možnostech do karty "email". Je tam pět kolonek a upřímně, nikdy jsem nic takovýho nedělal.Mimochodem k čemu slouží karta "vydavatel" ?
Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pani nechcem nikovo otravovat, ale velmi rad by som si naprogramoval velmi jednoduchy AOS, a kedze som uplny tech antitalent a do tychto technickych vymozenosti vobec nevidim, celkom rad by som sa sniekym poradil, ten kto si AOSky v MTcku skusal, tak pre toho to bude prajednoducha vec, pre mna je to spanielska dedina. chcem len do AOSky nakonponovat 2 MA , jeden indi na vstupy a jeden na vystupy, s tym ze by som si mohol prepinat moduly kedy pojde system sam a kedy pojdem ja. vedel by mi niekto pomoct plz ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Airmike:
AOS-ky su vo VT, MT tieto automaty vola Expert Advisor - EA, len pre upresnenie..
do samotneho EA nemusis programovat, kedy ma obchodovať ako automat a kedy ty, jednoducho vypneš EA v menu Metatradera a je to, ja som skúšal tiež niečo naprogramovať, viac menej išlo o skladačku z iných EA, kde som len skopíroval niektoré časti, kt. som chcel a nejako som to dal dokopy...ale na nejaké hlbšie programovanie sa nechytám, na nete som našiel celkom dobrý seriál o MT, je to anglicky www.forex-tsd.com/3746-post20.html

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AOS - automatický obchodní systém, je to obecný název, není nutno říkat, že v MT4 neexistuje. Všechny materiály z uvedené adresy jsou na finančníku přeloženy ve wiki.
Mimochodem, už jsem to tu uváděl, a i Darkman, pokud bude mít někdo solidní systém (nejlépe zbacktestovaný) a pouze nebude vědět, jak ho naprogramovat, jsme tu k dispozici. Má adresa je milan at mmtop dot info.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...