Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jednou za čas brouzdám po tomto foru a jsou tady velice zajímavé rady e odkazy . Už to taky zkouším na live účtu a neříkám , že to nejde . Pomáhám si placenýma signálama , jak jinak . Ale proč to dělat manuálně , když se o to může postarat mašina . Na internetu je plno EA a některé možná i fungují . Ale kde se dá koupit opravdu profi EA , když si ho neumím napsat ? Kde jsou ty zlaté mašiny , které umí 20-30 % měsíčně z depositu a nevymažou účet ? Našel jsem jich stovky od 50 do 800 USD , ale mašinu třeba za 5000 USD ? Cena nebude jasně o tom , zda to bude super , to je jasné . Ale určitě něco napoví . Našel jsem mašinu , která umí postavit EA při zadání parametrů . Cena 60.000,- EURO . To už je zas moc ;)
Má někdo nějaký tip ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Svejk:
Nezlob se, ale pokud chces delat trading timto stylem tak si na nejlepsi ceste vynulovat ucet. To ty prachy radeji posli na charitu udelas lip....
Chces veskerou odpovednost opravdu prenest na par radku ciziho kodu o kterem ti autor nikdy nic nerekne protoze kdyby to udelal uz by neprodal zadnou dalsi instalaci. Koho budes obvinovat pri serii ztrat ktera ti znici ucet? Ovsem jako nejvice usmevne se mi jevi tve primarni hodnoceni podle ceny :) to snad ani nepotrebuje komentare.

Ja jsem velky zastance automatizovanych nebo poloautomatizovanych systemu ale clovek musi vedet jak ten system funguje kdy ma sve mezery, tudiz je lepsi ho nezapinat nebo nasadit min lotu atp.... Pokud neumis programovat je na netu spoustu programatoru kteri ti bud zadarmo nebo za mensi poplatek naprogramuji tvuj osobni system. A verim ze pokud ten system podlozis dukladnyma a verohodnyma backtestama tak ani nemusis chodit s prosbou o naprogramovani daleko.....

BTW: Pokud chces masinu ktera ti posklada EA podle parametru a 60K€ ti prijde moc tak mi dej parametry a ja ti to udelam za 5K$ :D :D ... Nebud naivni a radeji ver sam sobe a svym systemum nez nejakym black boxum ;)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

švejku
přidávám se k Darkmanovi a zkus se zamyslet nad touto úvahou :
proč by někdo prodával systém, který umí stabilně vydělávat - vzdyť by si mohl jeho pomocí vydělávat sám
proč by někdo poskytoval čísla, která budou tažena - vzdyť by si mohl vsadit sám
proč mají letadla s autopilotem pilota, vždyť ten autopilot stojí milion a je zálohován, nastaven na všechny možné eventuality a přesto je ten "živý" pilot nezastupitelný

já bych nic nekupoval a začal se učit, časem pochopíš naše rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Každopádně se podepíšu pod každý vaše slovo .Tohle všechno mi je jasny . Ale já myslel něco jako autopilota , přesně . Já si ho ohlídám , ale musím vědět jak . Proto jsem myslel , že existuje něco " mezi kozy " . Cenu jsem myslel úplně jinak , ne jako srovnání . Je mi přece jasný , že v ceně EA to není . Když někdo něco prodává na eBay EA za 200 USD a ono to nechodí , dobrý , naletěl jsem . Ale já právě myslel , že jsou i firmy , co neprodávají šunty a cítí určitou odpovědnost za to , co ta mašinka provádí , a proto si řeknou i 2000 USD a zajistí i nějaký servis . Přece to nemůžou být všechno podvody . Tomu nevěřím , i když forex je plný krvelačnejch upírů . Každej se rád napakuje na začátečnících . Takhle jsem to myslel . Proto jsem chtěl poradit , zda někdo o takové solidní firmě neví . Našel jsem firmu , programátorskou , která EA vyrobí . Ale umím anglicky akorát pár slov . Nejsem schopnej jim vysvětlit , co vlastně chci . Proto i vítám nabídku , že mi EA napíšeš . Třeba i za těch 5000 USD . Peníze nejsou až zas takový problém .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...