Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

premnath: buď to změníš přímo ve zdrojáku nebo si ten graf ulož jako šablonu a nebo si ulož celý profil. Ve zdrojáku je to nejjistější, ale musíš si dát pozor, jestli používáš šablonu nebo si ukládáš profil, tak tam to pak změnit taky, protože to má přednost.
Ve zdrojáku hledej něco takového:
SetIndexStyle(0,DRAW_LINE, STYLE_DOT, 1);
nebo třeba:
SetIndexStyle(2,DRAW_LINE, STYLE_SOLID, 1);
nebo taky to může být jen:
SetIndexStyle(2, DRAW_LINE);

Parametry (kompletní dokumentace je v MetaEditoru):
1. parametr je pořadí ukazatele (první má číslo 0 a odpovídá to číslování ukazatelů ve vlastnostech indikátoru),
2. parametr je rozlišení, zda jde o čáru (DRAW_LINE) nebo histogram (DRAW_HISTOGRAM) nebo třeba šipečku (DRAW_ARROW),
3. parametr určuje, zda má jít o plnou (STYLE_SOLID) nebo tečkovanou (STYLE_DOT) či čárkovanou čáru (STYLE_DASH) čáru apod.
4. parametr určuje tloušťku čáry či jiného ukazatele 5. parametr je barva ukazatele, buď slovem nebo hexa formátem používaným v html


Jinak koukni na přiložený indikátor - umí to rozpoznávat docela dost patternů, zobrazuje to text v grafu a dělá alarmy. Ale Roosovy formace tam nejsou, čeká to na doplnění ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vladko11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to udc : neviem či by to bolo možné , a aký by to
> malo vplyv na tento indikátor ak by si ho upravil
> obdobne ako si upravil snake

Jestli jsi ten indikátor tady dával, tak jsem ho bohužel nenašel, ale stáhl jsem ho odtud: www.forex-tsd.com/42655-post24.html
Ale ve zdrojáku nevidím, že by se něco už hotového mělo překreslovat.. Možná máš jinou verzi.. Kdyžtak ji sem dej..

K tomu eurusd cross - fakt si myslíš, že rozdíl mezi skutečnou a přepočítanou hodnotou je natolik zanedbatelný? A podíval jsi se na ty grafy, co jsem tady dával? To ti fakt připadá jako zanedbatelný rozdíl, když eurusd (tučná fialová) je zřetelně jinde a s docela velkým zpožděním kopíruje trend těch ostatních euro-dolarových párových dvojic?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...