Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath - Darkman to napsal lépe než já :

Re: MetaTrader 4
Vloženo uživatelem: DarkMan
Datum: May 15, 2006 02:13PM
Statut uživatele: Gold member

to Maatej:
Vitej v v klubu. Indikatory a EA maji stejnou koncovku .mq4 takze podle te to nepoznas ale jakmile nakouknes do par scriptu bude ti jasne jestli jde o EA nebo indikator, napr v EA se nechazeji funkce zacinajici na Order (OrderSend(), OrderClose(), OrderModify())
Nicmene indikatory jsou umisteny v adresari "adresar MT4/experts/indicators"
a EA jsou v adresari "adresar MT4/experts"
po kazdem nahrati nove EA nebo indikatoru musis restarnout MT.

S tim backtestingem tezko rict zalezi jak je ta EA napsana ale nicmene doporucuji precist cele toto vlakno jsou tam nekde dulezite odkazy kde najdes popis jak spravne nastavit MT pro backtesting

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

udc (nebo samozřejmě jiní :) ) stále marně hledám indikátor postavený na principu Envelopes nebo Keltner chanels. Nejvíc se blíží Keltner (v příloze). Chybí mi tam ale nastavení šířky pásma podle sklonu EMA. Nastavení : Period je jasné Nastavení : mult je mi taky jasný, volím šířku pásma, ale všude. Já viděl indikátor, který mnohem zřetelněji reagoval na sklon EMA Takže pokud je ema "vodorovná", je šířka pásma širší, čím je sklon strmější, tím je pásmo užší. Nemáte (neznáte) to někdo ?

4761

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhed

Chtěl jsem ti poslat můj, chodí "léta", ale udělal mi to samé co tobě - outdated

Pokud jsi vystavěl strategii na SW, zkontroluj si, zda se ti neměmí poslední svíčky indikátoru. Před nedávnem to tu někdo zminoval, že SW sw chová stejně jako Snake. Pokud potom testuješ na minulém stavu grafu, vychází ti test krásně. Live potom zjistíš, že graf změnilk barvu indikátoru i několik svící zpětně.
Na Snako jsem si ofocoval obrazovky při každé nové svíčce - potvrzeno.
Jestli to dělá i SW nevím - jen připomínám co se tu psalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám demo od XTB a když nejsou otevřené trhy, tak nejde zadat čekající pokyn (např. SELL STOP), dokud se trhy neotevřou. Přijde mi to tedy hodně divné, je to normální? Čekající pokyn by měl jít snad zadat i tehdy, když nejsou trhy otevřené, alespoň podle toho, co mi odpověděli z Harpoon Capital, když jsem se jich na to kdysi ptal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny příznivce MT4.

Potřebuji pomoct s trivialní záležitostí, ale nějak se v tom motám ...

Potřebuji vypočítat EMA8 z posledního uzavřené baru a porovnat s "posledním uzavřeným close"

double close1=iClose(NULL,0,1);
double MA11 = iMA(NULL,0,MovingPeriod1,0,MODE_EMA,0,0);

if(MA11>close1)
{ ...........

}

Děkuji předem za pomoc
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď.

Mám ještě jeden dotaz:

Počítadlo otevřených pozic Buy a Sell:
Jak mám říct OrdersTotal(), že mi má spočítat všechny aktuálně otevřené pozice v jednom směru

**********
??? double total_buy=OrdersTotal(); - neumím zadat podmínku :S
**********

Dík za ochotu
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...