Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

chci nejdřív poděkovat markonovi za radu ohledně ukládání souborů s příponou .ex4. Díky němu jsem to vyřešil.

A mám ještě jednu otázku: protože budu obchodovat na denních grafech forex, tak bych se chtěl zeptat, jestli neexistuje nějaký skript, který by nedělní úsečku zobrazil jako součást pondělní úsečky. Prostě aby na grafech nebyly ty nedělní úsečky vůbec vidět. Pondělní úsečka by tedy obsahovala nedělní seanci. Tuším, že v některých platformách to tak je. Nevím, jestli je to dostatečně pochopitelné, ale pokud by takový skript existoval, tak by to bylo super, protože by to bylo jednodušší než do každého indikátoru doprogramovávat vynechání nedělní úsečky. Tyhle nedělní úsečky totiž značně zkreslují a znehodnocují většinu indikátorů.

Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

měla bych jednu otázečku týkající se přenosu nastavení. Zajímalo by mne, jestli se mimo nastavení v MT4 dá zálohovat také počet a rozložení objektů na grafech? Mám na mysli třeba trendové čáry. O víkendu jsem si musela přeinstalovat windows XP, vše jsem si zálohovala, ale zapomněla jsem na zálohu nastavení platformy. Na grafu jsem měla vyznačené všechny obchody a trendové čáry asi 3 měsíce zpět a teď to musím dělat znovu :(
Je nějaký způsob jak by se to dalo zazálohovat aby se různé objekty na grafu po nové instalaci platformy objevily na stejném místě kde byli?

Předem díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr Napsal: ------------------------------------------------------- > nejde, tak budu muset vymyslet jinou > alternativu.... možná to je tím, že ho můj brooker > záměrně blokuje Tím to není, já také obchoduji s XTB, pokud máš Trailing stop nakopírovaný ve složce experts, v MetaTraderu ho najdeš v sekci strategie, pokud ho tam nevidíš (nebo je šedý a nejde spustit), je to asi tím že jsi si stáhl soubor s příponou .mq4 ,pak máš dvě možnosti, buď si stáhni soubor TrailingStop s příponou .ex4 ,kterej mam v příloze, nebo si otevři ten s příponou .mq4 v MetaEditoru a nahoře klikni na tlačítko ,,Compile'', program si ho sám zkompiluje do .ex4 a pak už ho tam uvidíš a budeš moct používat...

5436

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých. Zase ma "naštvala" nedeľná sviečka. Občas mi dosť výrazne zmení priebeh indikátorov. Síce to aj tak prerátavam v exceli spôsobom, že nedeľnú sviečku zaradím pod sviečku piatok 20:00, ale vizuálna podoba indikátorov v MT je dosť odlišná od excelovských čísiel. A tak sa Vás chcem spýtať. Existuje nejaký skript, ktorý by dokázal na 4H timeframe odstrániť nedeľnú sviečku? Resp. ktorý by dokázal pod piatkovú sviečku o 20:00 podradiť nedeľu, tzn. žeby vyrátal z týchto dvoch sviečok max/min ako high/low a open by bolo z piatkovej a close z nedeľnej? Asi xcem veľa čo? :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...