Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

prosím všechny zkušenější o předání informace týkající se backtestu. Nejde nějakým způsobem dostat zpětně do MT historická data a to tak, aby se dala spustit a znovu zadávat příkazy - tzn. obchodovat jakoby offline s pravejma historickejma datama. Podobny zpusob je popsan například tady www.financnik.cz/wiki/bracket_trader

vim, ze jde spustit Tester strategií s visual modem, kterej vlastne historická data ukazuje, ale nelze zadávat příkazy - a TP a SL atd. Díky za info. Hodně by mně to pomlhlo v backtestu, protože v práci mám blokovaný porty a MTecko nepustim. Uz sem zkousel tunelovat pres proxy, ale nezadarilo se. Jestli by nekdo vedel jak spustit i MT4 za teto situace pres nejakej figl, tak sem s nim.

Diky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To millis:
Ahoj! gratuluji ke zkoušce..

Nevím, jestli ještě Tvá nabídka platí, každopádně Ti zde hážu definitivní podobu systému, který jsem až do teď bactestoval..

Z hlediska profitability se bude obchodovat 4H TF GBP/JPY (možná GBP/USD, zatím nemám testováno)

Pravidla jsou jednoduchá:
Jakmile se na 4HTF utvoří vnitřní svíce (nižší nebo max. stejné Low a High svíce předchozí), zadá se Buystop na high (+spread) a Sellstop na low vnitřní svíce. SL tvoří protilehlý High/Low. Pokud je rozpětí vnitřní svíce vyšší 100pip, příkazy nezadávat.

MM:
1/2 TP=SL
2/2 TP= nastavení
TS Low/High následující svíce

pokud jsme v obchodu jdoucím naším směrem a během něj se utvoří vnitřní svíce, obchod se uzavře s close vnitřní svíce (resp s open svíce následující) a zadají se nové sell a buy limity. Pokud se vytvoří vnitřní svíce a za ní hned další vnitřní svíce, původní Sell a Buy limity se modifikují na aktuální hodnoty.

Jediné, co by se mělo zadávat je počet lotů (mám účet u IBFX takže rozmezí 0.01-10)
a TP druhého lotu.

Děkuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...