Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

myslím si že to až zase taková blbost není, klasickej hedging to sice není, ale svůj smysl to má. Pokud mě pamět neklame, pokud otevřeš přes market příkaz dvě pozice proti sobě, máš to pouze za jeden spread a ne za dva. Přes EA, který se menuje amazingEA-fundaments obchoduju v case, kdy jsou vyhlasovany zpravy. Tzn. lze ocekavat velkej pohyb trhu, ale zatim nevis na jakou stranu. Otevres www.forexfactory.com nastudujes zpravy dne, jaka byla minulost, jaky jsou ocekavani - pustis tento EA, nastavis ho tak, ze v urcenou hodinu, kdy ma byt vyhlasena zprava otevre cekajici prikazy na obe strany, jak short tak long s tim, ze ceka kam se trh utrhne, potom hned zavira ztratovou pozici a nechava bezet tu ziskovou.

Vcera na 5TF udelalo EUR jednu jedinou usecku asi 90 pips - přes tento EA s trailingem sem bral 50 pips

jinak jsem jeste preprogramovaval jednou jednu strategii, protoze se mne zdalo, ze dokaze dobre vstoupit do trhu, ale bohuzel opacne, takze sem prehodil operace sell a buy a byl z toho opak.

Jinak nevím na co by to potřeboval, bylo by dobré, kdyby se k tomu nějak blíže vyjádřil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sem ho spustil na cable jen tak zkusmo a vyneslo to 319 peněz (ale nevím jakých, asi Kč) na 0,1 lot

Ticket Open Time Type Size Item Price S / L T / P Close Time Price Commission Taxes Swap Profit
6278795 2008.05.22 10:30 buy 0.10 gbpusd 1.9708 1.9692 1.9728 2008.05.22 10:30 1.9728 0.00 0.00 0.00 319.02 :)

Není to nějaké divné? :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar vsetci...Vies Norbert888 mozno to nema smysel preto lebo nevies presne ako myslim aby na jednom ucte sa dialo presne opacne to co na druhom.Funguje to asi nasledovane..preprogramoval som jedneho poradcu tak aby bol nastaveny SL a TP na 20..pouzivam dvoch na troch paroch dokazem spravit za den 20obchodov minus a 3plus s tymto poradcom cize 20x-20 a 3x+20 tak si to vypocitaj....to je -400 a pip proti +60..v pripade ze zadavas obchody opacne ako tito poradcovia si na tom asi takto 20x+20 a 3x-20 ale nakolko menis aj spredy do opacnej pozicie je to pri hodnote spredu 2 na EURusd asi takto 20x+18 a 3x-22 a to je +360 a -66... mam to odkusane poviem dost celkom slusne to funguje...lenze je to narocne hladiet na to a ked zada jeden ucet nakup ty musis opacne a nastavit ST aTP...skusal som sledovat zapnutych na deme a zadavat opacne na Live...tiez to funguje uplne presne...len ide o to keby to robilo automaticky nakolko kym ty rucne spustis obchod alebo si cokolvek postrehnes tak je to uz trochu pipovo posunute..preto ta otazka ci by vedel niekto spravit taku vec aby zadava na ucte jednom opak druheho....cize podla mna to az taka hlupost nieje ale kludne sa vyjadri ak bude este nejaka otazka rad odpoviem.majte sa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj.. Taky jsem jednu dobu takto přemýšlel.. Je to zajímavé.. Mohl bys sem to EA hodit? Možná by stačilo v něm jen přepsat buy na sell a naopak.. Ale nevím, nejsem programátor..

Jinak jsem někde četl, že by to mohlo jít, ale bylo by to asi složité.. Musel bys pravděpodobně mít otevřeny 2 MT od stejného brokera, což na jednom počítAČI NEJDE. Což znamená, že bys musel nainstalovan virtuální PCnebo 2. počítače. Dále bys musel tyto 2 učty propojit systémem správcovství účtu (to lze pokud vím jen v rámci 1 brokera), ale vůbec mne nenapadá,jak bys docílil toho, aby 1 účet otvíral pozice opačné 2. účtu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Millis: Ahoj, prosím Tě.. Neustále testuji moji verzi systému a musel jsem pro zefektivnění použít variantu pevné SL a TP (asi bude i jednodušší na programování). Dále upustíme od určování začátku session a do pozic se bude vstupovat jednoduše podle filtru. Ten filtr se jmenuje Center of Gravity. Je to super indikátor podle, kterého by se jakýkoli TF dal obchodovat sám (sám jsem s ním udělal na Eur/USD cca 400 pipsů během minulého týdne), ale laguje. Takže není příliš použitelný, pro seriózní trading. Filtr: Do short pozice se bude vstupovat pokud se formace utvoří nad modrou linkou Do Long pozice ..............................................................pod modrou linkou MM: bych nechal pevný. Tzn. 1/2 např. SL30(+spread) TP30 2/2 SL na BE TP např. 90 Netrápil bych se programováním toho aby jeden EA otevíral současně 2 loty a nechal bych to tak, že by 2 grafy jednoho páru měly v sobě tohoto EA s odlišným nastavením MM. Variantu Buy a Sell stop na HIGH a LOW vnitřní svíčky bych ještě nechal ve hře.. Pokud by Tě napadly další varianty. Budu rád. Zatím stále testuju. připojuji ten indikátor Ahoj KArel

5541

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No prepisat buy na sel som skusal ale vtedy sa nic na EA ani nespusti...ja tiez niesom programator..a viac uctov na metatraderi ide velmi jednoducho spustit ja mam momentalne naistalovanych 16uctov staci ich vzdy pri instalacii hodit do ineho adresara...aby si nepreinstaloval ten predchadzajuci...len zostava to...aby tie dva ucty zadavali opacne sel a buy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...