Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

WWWTrader Napsal:
-------------------------------------------------------
> No prepisat buy na sel som skusal ale vtedy sa nic
> na EA ani nespusti...ja tiez niesom programator..a
> viac uctov na metatraderi ide velmi jednoducho
> spustit ja mam momentalne naistalovanych 16uctov
> staci ich vzdy pri instalacii hodit do ineho
> adresara...aby si nepreinstaloval ten
> predchadzajuci...len zostava to...aby tie dva ucty
> zadavali opacne sel a buy

Hoď mi sem ten EA a ja ti to Sell/Buy převrátím, to je během chviličky ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdar millis ako poslem ti obidvoch ale jeden sa ti asi nebude dat prepisat pretoze je to original a neda sa teda aspon mne dostat s nim do metaeditoru ako modifikovat...ale mozno to tebe pojde..vsetko co potrebujemje aby zadal v tej chvili ked chce on normalne zadat nakup nech da predaj a opacne..ako som hovoril ja som to prepisat skusil klasicky nakolko niesom ziadny programator..ale potom mi to nerobilo ziadne obchody..takze EA 101010 uz ani neviem naco je povodne ale aj tak bol nafigu...a ten druhy FX je celkom slusny povodne ja na GBPUSD a tusim na H1 TF.cize kto chce nech vyskusa...ja ich vsak nepouzivam vobec s povodnymi hodnotami nakolko chcem aby prerabali:)

5548

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Norbert888

já to dělám přes Křížek, kterej má ikonu v nabídce trendové analýzy. Když s ním najedeš na graf, chvilu zustanes na grafu, tak ti rekne OHLCV (time, open, high, low, close, volume). když z toho místa držíš levé tlačítko myši a najedeš jinam, počítá počet úseček (horizontální pohyb) a ukáže i pipsy (vertikální pohyb). jinak pipsy nejsou v USD nebo v měně - jsou to prostě pipsy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...