Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

markon Napsal:
-------------------------------------------------------
> to millis
>
> diky moc ono to ma akorat jednu chybicku ze to
> pocita jako celou svicku ja chtel to aby to
> nastaveni bylo ciste rozdil mezi low-close, high
> -close

Teď nevím jestli úplně rozumím, ono to počítá rozdíl mezi Low/Close, High/Close, ale vstupuje až na open úsečky následující, rozumím dobře že chceš aby to vstupovalo na té samé svíčce jakmile se cena pohne jedním směrem o x bodů? pak ale nemůžeš hovořit o close, dokud není svíčka ukončena :) zkus mi to víc přiblížit ... pokud říkáš celá svíčka tak by to počítalo High-low, pokud se podíváš na kód tak tam tenhle výpočet nikde nenajdeš :) navíc umisťování SL na Low nebo High dokud není svíčka ukončena je dost složité protože do zavření může teoreticky cena vytvářet High/Low nová. ... ale šlo by to pro větší timeframe možná udělat přes M1 graf ...no ale dej vědět ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To markon:

Tak mi to nedalo a zbytek dne jsem si hrál s modifikacemi tvého systému a musím říct že když si s tím člověk trochu pohraje tak to vypadá velice nadějně a vlastně se mi možná pod rukou začíná rýsovat zatím nejlepší systém co jsem měl kdy v ruce :) ... Skoro mě napadá, jestli by jsi neměl zájem např. o osobní setkání v Praze...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

jak říká WWWTrader, stačí zadat hodnoty podle svého MM a Mauro se o vše postará hned při vstupu do obchodu, ihned nastaví SL a TP. Například položka "Move to break even at pips" znamená, že posune SL na BE po dosažení zvolených pipsů. "Trail starts after BE" znamená, že trailing bude posouvat SL až po dosažení BE. "Move to BE lock pips" znamená, že posune SL na BE a zároveň "zamkne" zvolený počet pipsů, takže pokud tě to následně vyhodí na SL, stejně zůstaneš 1pip (nebo víc, podle zvolené hodnoty) v plusu. "Move trail every xx pips" znamená, že bude posouvat SL každých xx pipsů, tzn. pokud zvolíš třeba 5, tak se bude SL sunout za profitem po pěti pipsech. "Use ADR for SL pips" znamená, že pro posouvání SL se použije indikátor ADR který je v Mauru implementován.

Snad jsem pomohla, píšu to docela narychlo, tak se omlouvám za případnou nesrozumitelnost :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lidičky, asi trapný dotaz, ale jak se v MT4 spouští strategie? Stáhnul jsem si Hans123MV2 od Volfa a ráno cca v 6:30 ho pustil na MT4 a čekal jsem, že až přijdu z práce, že tam budou otevřené nějaké příkazy a ... nic. Na GBPUSD podle grafu dnes neměl být žádný obchod, ale na EURUSD už měly být 2 obchody otevřené. Popíšu postup, jak jsem ráno v 6:30 zapnul strategii: 1) přetáhl jsem strategii z Navigátoru na graf 2) objevila se tabulka a já nastavil parametry pro daný pár a potvrdil OK 3) zapnul strategii tlačítkem "zapnout strategie" na horním panelu V grafu se v pravém horním rohu objevil název strategie a "smutný" smajlík. Kde dělám chybu?
Díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

timd:
Ahoj, toto jsem uz kdysi overoval to je API ktere nabizeji pro brokery aby mohli napojit jejich dealing na quotes od HotSpotu, zkratka to pro clienty neni. Pak jeste maji dva druhy api pro clienty (JFOREX a Fix Api) ale jako u vsech ostatnich ECN je to vazano na minimalni denni zobchodovany objem, tusim ze hotspot ma pro Fix API limit 2M denne ... presne nevim musel bych zapatrat v mailech :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...