Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím. Mám prosbu na programátorov. Pokúsil som sa prerobiť jeden z mnou najčastejšie používaných indikátorov na multitimeframe, ale niekde je zacyklený. Programujem len spôsobom copy/paste, takže to neviem odhaliť. Nájde sa dobrá duša, kt. to skontroluje? originál indikátor sa volá (Support and Resistance), a ten pokusný SR_MTF.

6417

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf,
chcel som teba, prípadne ostatných informovať o možnosti nezobrazovať hodnotu indikátoru v separe windows.
Stačí zadať SetIndexLabel(x, NULL); kde x je čislo buffera (0..7). Následne sa hodnota nezobrazí.
Karči
P.S. Informáciu som získal vďaka WWWTrader, ktorí mi dekompiloval SideWinder, kde to bolo použité.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piso Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím. Mám prosbu na programátorov. Pokúsil som
> sa prerobiť jeden z mnou najčastejšie používaných
> indikátorov na multitimeframe, ale niekde je
> zacyklený. Programujem len spôsobom copy/paste,
> takže to neviem odhaliť. Nájde sa dobrá duša, kt.
> to skontroluje? originál indikátor sa volá
> (Support and Resistance), a ten pokusný SR_MTF.

EDIT: Tak som zatiaľ dospel k záveru, že treba cyklus FOR nahradiť opačným cyklom WHILE, ale neviem tam zadefinovať úvodnú hodnotu y.

:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piso,
ten indikátor, ak tomu dobre rozumiem, chceš aby na nižšom TF zobrazoval SR vyššieho TF. Môžem to skúsiť, len nesľubujem, že to bude rýcho. Zatiaľ sa stále len učím programovať.

premnath
s indikátorom 1-2-3 mi pomohol dosť výrazne Rasťo, možno sa mi ho podarí doplniť, alebo upraviť. Uvidím.
Karči

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piso dúfam, že je to tak ako si si predstavoval. Prikladám indikátor, ktorý môže zobraziť S/R základný t.j. TF má na ktorom je pustený a k tomu ešte 3 vyššie TF podľa vlastného uváženia. Ak na TF_1, TF_2, alebo TF_3 nastavíš hodnotu menšiu, ako akruálny TF, potom sa táto S/R nezobrazí. Vyskúšaj a uvidíš. Karči P.S. Ak bola tvoja predstava iná, potom ju skús popísať, snáď to pochopím a zvládnem to aj upraviť

6438

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Karci: Vrelá vďaka za snahu, chuť a ochotu. Tvoj indikátor nepracuje presne, lebo prideľuješ premenným aktuálne high/low základného TF. Ale vďaka tebe a tvojej práci som pochopil podstatu a upravil som ten môj.(viď príloha) Nevykresluje síce linky až kým sa nevytvorí nový fraktál na vyššom TF (to by som tam musel mať cyklus while ako ty a to neviem urobiť), ale značky robí a to stačí. Ešte raz vďaka. Veľmi si mi pomohol.

6442

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piso, tak som to upravil asi ako by to malo byť. (Teda podľa mňa, tak ako som to pochopil.) V prílohe je indikátor a snáď teraz bude robiť čo má. Nie je tak pekne napísaný ako ten vzorový, lebo som niekoľkým funkciám, ktoré používa nerozumel a tak som ho napísal po svojom. Má dva vstupy: TF sem zadáme hodnotu TF, ktorý chceme na nižšiom TF ako je zadaný zobraziť. Indikátor nezobrazuje nič ak je zadaná hodnota TF 6452

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...