Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to fishersk
Tak po prve..pochybujem ze niekto tym ze vyraba EA a ponuka ho ako komercný tým živý svoju rodinu pretoze na 99% taktiez asi obchoduje a potom je skor mozne ze prave tym zivy tu rodinu...a pokial neobchoduje je dost mozne ze ten EA alebo indicator len niekde odkopiroval alebo ho taktiez len niekde od niekoho decompiloval a predava ho ako vlastny...a navyse vobec nemusi byt ani trosku profitabilny. a ten co si ho zakupi pride zbytocne o vklad ktory pouzil za kupu tohoto EA alebo indicatoru...a tí ktorí maju maju naozaj profitabilne EA ako baking FX diamond nestoja 100-300dolarov ale o jednu nulu viac...a ti sa tym napriek tomu taktiez nezivia...kedze na tradingu ziskaju mnoho viac..Je to na tebe...najdi si EA ktory ma naozaj krasny backtest....a uzasne video s "livetestom" a kup si ho za 400dolarov...a co asi bude ked si ho das na svoj ucet...zistis ze si sa akurat tak na tom okaslal:))potom mozes tej dotycnej osobe napisat ze ta oklamal a ze za tie peniaze za ktore si kupil od neho EA si mohol zivit rodinu:)je mu to jedno...tvoj problem...beres na seba vsetko riziko..vsetci to tam maju napisane...ako ochranu pre seba...a preto oni ked pustia nejaky EA do obehu ver tomu ze skor ci neskor ho niekto decompiluje:)))Ak si myslis ze nie,...tak si potom asi trosku naivny...nic v zlom...
a po druhe ja za to decopilovanie nic nechcem..absolutne to nema pre mna vyznam---nezivým s tým rodinu:)mam trading nemusim vyberat penaize aj za toto...
Tak si proste nikdy nic nedaj decompilovat...a mas po probleme...ked je to proti tvojim pravidlam...
ja take pravidlo nemam...
Vies...keby vsetci takto premyslali o nejakej moralke...vobec by neboli decompileri....ved preco aj keby vsetko co si kupisa vies ze je pravda a zaruci ti to taky uzasny zisk ako slubuju tak naco aj..no nie?ALE NIEJE TO TAK.obcas mi pride ze moralka je dnes iba SLOVO..
prijemny zvysok vecera

Link to comment
Sdílet pomocí služby

WWWTrader
předpokládám, že umíš číst (česky), to co je napsáno níže červeně: "Neuvádějte do příspěvků své e-maily, webové stránky ani jiné kontakty - tyto příspěvky nejsou schvalovány"...Jsme tady všichni hosté Tomáše a Petra, tak respektujme jejich pravidla. Už to píšu asi po 101...Podobné "zdůvodnění" a tvoje názory na morálku, si nechej na jiné stránky. Nick fishersk tě jen správně na něco upozornil...ta tvoje původní "nabídka" je smazána.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
Keď kliknem na uživateľa, je tam: "Bohužel díky spamovacímu robotu, který začal hromadně "vyzobávat" e-mailové adresy, je do vyřešení situace e-mail skrytý u všech diskutujících." To mi nejako nesedí s pravidlami a zakazovať e-maily sa mi zdá pekná hlúposť, už to vidím ako kmitám zo Slovenska do Prahy na školenie, aby som zistil niekoho e-mail... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath

Já bych to opravdu raději nechal tak, jak to je. Když dáš někde na veřejné stránky platnou e-mail adresu, tak zaručeně za krátkou dobu začnou chodit spamy. Pak se v tom prohrabávat je otřesna práce. Chodí mi jich denně 200-300 tak jsem to začal řešit tak, že to ani neprohledávám a to co nemá koncovku cz a sk, tak jde přímo do koše. Už se mi samozřejmě několikrát stalo, že tam skončil i mejl, na který jsem čekal. Navíc s tradingem budou chodit mejly s koncovkou com, tak že to musím také řešit. Spam je obecně velký problém a všichni rozumní webmastri přestali uveřejňovat mejlové adresy právě z tohoto důvodu. Když už potřebuji někomu sdělit mejl, třeba ve veřejné diskuzi, tak nejedu nikde, ale napíšu třeba nick na seznamu. On ten dotyčný to pochopí. Robot v tomto případě nemá šanci.
Jiná věc by byla, žeby se wemaster zprostil této hrozby a umožnil - kdo bude chtít - zveřejnit svůj email. Ale jak tu tak pročítám diskuzi, tak zatím jsem nepostřehl, že by někdo měl s tím nějaký problém.
Je to můj názor. Někdo třeba může mít jiný, ale pokud bych se měl přiklonit k jednomu z těchto dvou řešení - uveřejňovat/neuveřejňovat - tak bych raději zvolil neuveřejňovat.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
Veď ja to chápem a rešpektujem, len som chcel v DOBROM poukázať na to, že si v pravidlách odporujú a trochu to preháňajú. :)

Sztula
Teoreticky by som vôbec nemohol získať tvoj e-mail, ale dá sa, tak načo sa pretvarovať, ale pravidlá rešpektujem. Spam ma netrápi, mám hirarchiu e-mailových adries a niektoré mám za účelom prípadného zrušenia. Na koncovke už vôbec nezáleží. Dobrý je na to poštový klient Thunderbird. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu stále mi to píše chybu : /"end_of_program' unbalanced left parenthesis
vím, že to tu pro mnohé bude k smíchu, ale opravdu to tam nevidim a už do toho koukam pěknou dobu...




//+------------------------------------------------------------------+
//| pattern1.mq4 |
//| Copyright © 2008, MetaQuotes Software Corp. |
//| www.metaquotes.net |
//+------------------------------------------------------------------+
#property copyright "Copyright © 2008, MetaQuotes Software Corp. Pattern1 "
#property link "www.metaquotes.net"


double tradeVolume = 0.1;
double StopLoss = 30 ;
double TakeProfit = 30 ;




//+------------------------------------------------------------------+
//| expert initialization function |
//+------------------------------------------------------------------+
int init()
{
//----

//----
return(0);
}
//+------------------------------------------------------------------+
//| expert deinitialization function |
//+------------------------------------------------------------------+
int deinit()
{
//----

//----
return(0);
}
//+------------------------------------------------------------------+
//| expert start function |
//+------------------------------------------------------------------+
int start() {

if (Volume[0]>1) return;

if ((((High[5]-Low[5]+High[4]-Low[4]+High[3]-Low[3]+High[2]-Low[2]+High[1]-Low[1])/2) High[1])){


OrderSend(Symbol(), OP_SELL, tradeVolume ,Bid ,3, StopLoss , TakeProfit ,NULL ,16384,0,Green;

{
Print("OrderSend failed with error #",GetLastError());
return(0);
}

}

}











Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...